Μια βοηθεια please!!!!!!!!

vago

RetroN00b
Joined
8 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
0
...βασικα ψαχνω μια βιντεοταινία στην οποια (δεν θυμαμαι ουτε ποιοι παιζανε) καποιος επρεπε να παραδωσει ενα πακετο με κουραμπιεδες καμουφλάροντας την κοκαΐνη σε άχνη ζάχαρη.Εγινε ενα λαθος...Στην τελικη εβαλαν στον καφε και μαστουρωσαν ολοι.Αν βοηθησει καποιος θα ειμαι πολυ ευγνωμων
 
Την εχω δει κι εγώ την ταινία πρωταωνιστεί ο Νίκος Παπαναστασίου και υποτίθεται πως παίζει τον τιμιο άνθρωπο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικά έψαξα και τη βρήκα η ταινία λέγεται "Ο αγκαλίτσας" και γυρίστηκε το 1985 δες εδώ.Δες και αποσπασμα της ταινίας

http://www.youtube.com/watch?v=h5HigX_FxwI
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misha ευχαριστω πολυ για την αμεση αποκριση...ειδα λιγο το αποσπασμα και νομιζω οτι δεν ειναι αυτη ,πρεπει να την ψαξω ολοκληρη.Θυμαμαι πως παιζει μια ξανθια (εχω την εντυπωση πως ειναι η Ερημου).Παντως σ`ευχαριστω¨)
 
Ειναι σιγουρα αυτη μπες στο youtube και βαλε στην αναζητηση ο αγκαλίτσας δες κι αλλα αποσπάσματα και θα θυμηθείς αφού σου έδωσα και λίνκ δες ξανα εδώ.Δες κι αλλο χαρακτηριστικό απόσπασμα μήπως θυμηθείς.

 
τελικα το story ταιριαζει ομως αυτη που λεω εγω διαδραματιζεται σε σπιτι,ειχε τελειωσει η ζαχαρη και η γυναικα εβαλε στον καφε της .το κουτι με τουσ κουραμπιεδες η οτι αλλο το εφερνε αστυνομικος γενικα τιποτα συγκεκριμενο δεν θυμαμαι... :)
 
Η ταινία ειναι σιγουρα αυτή μόνος σου το λές οτι στο πρώτο σου πόστ οτι καμουφλάρουν την κοκαϊνη ως ζάχαρη άχνη και ποιο συγκεκριμένα ως λουκουμόσκονη.Τη σκηνή που μου λες με τη γυναίκα που της τελείωσε η ζάχαρη τη θυμάμαι κι εγώ.Δες κι εδώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα