Μου πήρε μόνο 20 χρόνια.....

Τα Retro Home Micros, κόποις κτώνται....

Καλορίζικος! :)
 
Λοιπόν Captain Kal, ΚΑΝΕ κλικ στο λινκ που μόλις έβαλες και μόλις φορτώσει η σελίδα του ΕΒΑΥ, ακριβώς κάτω από την περιγραφή του είδους έχει ένα λινκάκι που λέει "Sell an item like this" και τα υπόλοιπα θα τα βρούμε :D :D:D:D

Φίλε μου πολύ ωραίο μηχάνημα. Ενα τέτοιο είχα παραγγείλει στις 13 Ιουνίου αλλά ο πωλητής άφαντος. Μάλλον του συνέβει κάτι σοβαρό, γιατί και άλλοι του έχουν αφήσει αρνητικό feedback. Θέλω να τρενάρω λίγο τις αγορές μου γιατί έχω χάσει τη μπάλα, οπότε κάποια στιγμή τους επόμενους μήνες θα σου το κλέψω...Θααααα αγοράσω ένα, εννοούσα :D

EDIT. Τώρα που το χαζεύω λιγάκι, είναι και σε πολύ καλή οπτική κατάσταση.
 
sygxarhthria!

"heatsink version" ???
 
Φίλε μου πολύ ωραίο μηχάνημα. Ενα τέτοιο είχα παραγγείλει στις 13 Ιουνίου αλλά ο πωλητής άφαντος. Μάλλον του συνέβει κάτι σοβαρό, γιατί και άλλοι του έχουν αφήσει αρνητικό feedback.
Τέτοια να μου λες, να μην κλείσω μάτι μέχρι να τον παραλάβω.:biglaugh:

Θέλω να τρενάρω λίγο τις αγορές μου γιατί έχω χάσει τη μπάλα
Κατά κεί πάω και εγώ.:biglaugh:

οπότε κάποια στιγμή τους επόμενους μήνες θα σου το κλέψω...Θααααα αγοράσω ένα, εννοούσα
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ :biglaugh::biglaugh:

Επειδή στα δεξιά έχει κάτι που μοιάζει με ψύχτρα, μάλλον. :D
 
Άντε ρε μεγειά!!!!!

Πρέπει να μετρηθούμε οι κάτοχοι heatsink spectrum, πρέπει να είμαστε 4-5 νομίζω...
 
Καλορίζικος! Καλορίζικος! :) Περιμένουμε φωτογραφία φυσικά μόλις ολοκληρωθεί το ευτυχές γεγονός!
 
Και ναι. Μου ήρθε και δουλεύει.:biglaugh::biglaugh: Μπορεί κάποιος ευγενής Spectrumάς να μου στείλει τα manual? :help:

my.php
 
Σκέτη τρέλα το εργαλείο Captain Kal...Καλορίζικο και εύχομαι να το χαρείς..(Είμαι σίγουρος) :D
 
Πίσω
Μπλουζα