Μπούκερ (Booker)

iliekater

RetroMasteR
Joined
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.391
Αντιδράσεις
211
Μπούκερ (Booker, 1989-90), MEGA


Πρεμιέρα: ?


Η απορία μου λοιπόν , είναι πώς λεγώταν στα αγγλικά . Μία έρευνα με "Booker" δεν μου επέδωσε καρπούς .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Μπαρμπαμπαμπάς (1980-1981)

Την τελευταία εβδομάδα εχω 21 Jump Street marathon, ο Richard Grieco εμφανίζεται σχεδόν σε όλη την 3η σεζόν και σε κάποια επεισόδια της 4ης. Ο Booker δε, προβλήθηκε απο το 89 εως το 90.
 
Πως περνούν τα χρόνια..Τη θυμάμαι την σειρά την έβλεπα που και που και μάλιστα ήθελα θυμάμαι το perfecto του Booker μου άρεζε πολύ!
 
ναι πολυ καλη και καποτε δεν θυμαμαι χρονια τα εβαζε ολα επαναληψεις αργα το βραδυ 2-3 επεισοδια μαζι μαλλον ηταν σαββατο.
 
Πριν από αρκετά χρόνια (ίσως 10ετία), τον είχαν φιλοξενήσει σε κάποια εκπομπή
 
Εγώ τον θυμάμαι που ήρθε στην Ελλάδα και άρχισε κάτι γλωσσόφιλα στην Ισαβέλα Δάρα.Κάλα έκανε, μαζί του.
 
Αν καταλαβα καλα ο Μπουκερ ηταν αυτο που λεμε spinn-off της σειρας Jump Street 21?
 
Ναι ηταν Guest στην σειρα 21jump και ειχε μεγαλη επιτυχια ο ρολος του και του φτιαξανε σειρα υποδυοντας τον ιδιο ρολο.
 
Μιλάμε για τον απόλυτο άντρα της παιδο-εφηβικής μου ζωής! Όμορφος, αρρενωπός, αλάνι - ακριβώς το στυλ του άντρα που μου άρεζε (τότε! :p ).

Η αφίσα του δέσποζε στο δωμάτιό μου, ακόμα και μετά το λύκειο (μιλάμε για έρωτα, όχι αστεία!)

Δυστυχώς, μετά το Marker (που ήταν μια φιλότιμη προσπάθεια, αλλά όχι αρκετή για να τον κρατήσει), χάθηκε...

Ε, πάχυνε κιόλας - τι τα θες! Πάει ο έρωτας! :)

Το soundtrack της σειράς (Hot in the city - Billy Idol) ακόμα φιγουράρει στα playlists μου! :)
 
Την έβαζε το Mega την περίοδο 1990-1991 κάθε Τετάρτη στις 11.00 το βράδυ ενώ πρίν στις 10-11 είχε το "21 Jump street" όπότε βλέπαμε δίωρο με τις 2 παρεμφερείς σειρές...Είχε όμως αν θυμαμαι καλά, λίγα επεισόδια...
 
Μόνο την περίοδο 1990-1991 είχε προβληθεί; Είχα την εντύπωση ότι προβάλλονταν και κάπου στα μέσα τις δεκαετίας του '90. 
 
Μόνο την περίοδο 1990-1991 είχε προβληθεί; Είχα την εντύπωση ότι προβάλλονταν και κάπου στα μέσα τις δεκαετίας του '90. 
νομίζω ότι την εδειξε ξανά το mega το φθινόπωρο 1993 τα μεσημερια Σαββάτου.Ισως να την πρόβαλλε και το star γύρω στο 1995
 
Πίσω
Μπλουζα