Νοκια ΑΕΟΝ

akmakas

Banned
Joined
3 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.204
Αντιδράσεις
77
Η καινούρια σειρά της Nokia θα ταράξει σίγουρα τα νερά στον χώρο των κινητών.Το πρώτο μοντέλο έρχεται με το όνομα του διαχειριστή μας

Nokia AEON.Το βλέπετε στη φωτογραφία...Υπέροχος σχεδιασμός τέλειο σε όλα του..Το πληκτρολόγιο είναι πλέον παρελθόν έχει αντικατασταθεί με ένα virtual πληκτρολόγιο από μια καινούρια οθόνη αφής…

nokiami5.jpg
 
AMAN!!!!

Ρε συ Πρόεδρε!!!!!! Πόσα πήρες από την Νοκια για να παραχωρήσεις το Nick σου;

Πλάκα πλάκα μπορεί το επόμενο μοντέλο να ονομάζεται Nokia Akmakas, αλλά η πλάκα θα ήταν να το ονομάσουν Nokia..... xalia!!!!!!!!!!:biglaugh: :biglaugh:
 
Νηστικό....Αρκούδι δεν χορεύει. :D :D
 
Xμ, εμφανίσιμο με κόβω...Θα το σκεφτώ σοβαρά να με ...αγοράσω! :D
 
Αν σε αγοράσεις να ξέρεις ότι θα έχεις και themes! :D
 
.....θυμησου οτι θα κατεβει συντομα ο Akmakas....να δω που θα σε κρυψουμε :diablotin:
 
Οι Θεσαλλλονικοί είναι εγγάρδιοι άνθρωποι, με αίσθηση του χιούμορ. Ειδικά ο akmakas είναι και πολύ καλό παιδί!

Τι λες το έσωσα;
 
Αυτο που ειπες shock ειναι μεγαλη αληθεια και εχω και εγω εμπειρια ζωης απο την συμπρωτευουσα (αλλα προσεχε καλου κακου - αμα δεις τον akmaka να ερχεται κραδαινοντας το scanner του , μην νομισεις defacto οτι εχει προθεσει να σου δειξει τι μοντελο ειναι...) :biglaugh:
 
Βασικά πρόκειται για concept phone και για την ώρα βρίσκεται στο R&D τμήμα της ιστοσελίδας της εταιρίας και δημοσιεύθυκε στα πλαίσια του εορτασμού του Department για τα 20 του χρόνια. Από ότι διάβασα το τηλέφωνο έχει ένα touchscreen που πιάνει όλη την επιφάνεια της συσκευής όπως συμβαίνει και με το Black Box της BenQ-Siemens. Από ότι κατάλαβα η οθόνη παρότι εκτείνεται σε όλο το μήκος της επιφάνειας, χωρίζεται σε δύο μέρη.

Από εμφάνιση είναι σχεδόν τέλειο...

Να δούμε και τί δυνατότητες θα έχει, όταν θα βγει, αν βγει, στο εμπόριο. Καθότι δεν φτάνει κάτι να έχει απλά εντυπωσιακή εμφάνιση.
 
H Nokia κατά προσωπική μου άποψη βγάζει καλά τηλέφωνα, όπως και το λειτουργικό που χρησιμοποιεί είναι κορυφαίο Symbian OS!!!Πιστεύω ladyhawk πως θα εντυπωσιαστούμε!!!!
 
Την άποψή σου μοιράζομαι κι εγώ akmakas, όσον αφορά τα τηλέφωνα της Nokia. Πιστεύω ότι είναι τα πιο αξιόπιστα που κυκλοφορούν στην αγορά ενώ ταυτόχρονα είναι και τα πλέον εύχρηστα.

Το Symbian είναι φανταστικό και μάλιστα είναι ότι ακριβώς λέει και το όνομά του: ένας συμβιωτικός οργανισμός μέσα στο κινητό σου τηλέφωνο! Μπορεί να δώσει άπειρες δυνατότητες στην συσκευή.
 
Πρόσφατα πέρασα από simbianos 6 στα Windows mobile 5 και δεν μπορώ να πω πως έμεινα πολύ ικανοποιημένος.. Το μόνο καλό που έχουν είναι η μεγάλη υποστήριξη!
 
Πίσω
Μπλουζα