Ο κυνηγός του εγκλήματος - Renegade (TV Series 1992–1997)

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
607
το θυμαται κανεις??με τον λορεντζο λαμας και τον ινδιανο βοηθο του το εδειχνε στον αντ1 απο το 92-93 μεχρι τελη του 90 αν θυμαμαι καλα [video=youtube;-F_Tk3Ep8oU]

 
ημουν ο μονος που εβλεπε renagade τελικα??
 
Λολ! :)

Οκ, αν όχι ο μόνος, ήμασταν εμείς οι 2 σίγουρα! :D

Θυμάμαι πολύ τη σειρά αυτή: χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό, κατόρθωσε να μείνει στην ανάμνησή μου! Αν θυμάμαι καλά, ο Λάμας ήταν ένας αστυνομικός που πήγε να δουλέψει ως μυστικός σε μια υπόθεση διεφθαρμένων αστυνομικών (?) και κάπως τον μπλέκουν στο φόνο ενός από αυτούς (?), οπότε αναγκαστικά γίνεται φυγάς!...

Νομίζω ότι τον κυνηγάει ένας Ινδιάνος μισθοφόρος για να τον καταδώσει, αλλά κάτι γίνεται και καταλήγουν να δουλεύουν μαζί (?).....

Νομίζω ότι προβαλόταν και στο New Channel (?) ένα διάστημα, αλλά το λέω με πάσα επιφύλαξη!.....

*τα ερωτηματικά είναι τα σημεία που αχνοθυμάμαι και δεν είμαι σίγουρη αν τα λέω σωστά!....
 
Είχα δει 2-3 επεισόδια. Δεν μπορώ να πω ότι με είχε ενθουσιάσει. Θυμάμαι την φράση του πρωταγωνιστή " μπορώ να σβήσω δεκάδες φόνους μόνο με μια υπογραφή "...
 
Την θυμάμαι αυτή τη σειρά. Την έβλεπα όποτε την πετύχαινα. Νομίζω κιόλας η πρωταγωνίστρια ήταν παντρεμένη στην πραγματική ζωή με τον Λάμας.
 
Πίσω
Μπλουζα