[ΠΡΟΒΛΗΜΑ] Yπότιτλοι (Syntax error at line 1657)

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.318
Αντιδράσεις
5.878
Βλεπω μια σειρα και δεν μπορω να δω ενα επεισοδιο λογο του υποτιτλου και με εχει σπασει τα νευρα.Το προβλημα που με βγαζει μολις παταω να δω το επεισοδιο ειναι ''syntax error at line 1657''.Αν ξερει κανεις τι να κανω για να το διορθωσω ας το γραψει γιατι δεν λεει να δω 13 κυκλους και να μη δω ενα επεισοδιο :animangry:
 
Αν μας έλεγες και με ποιόν player βλέπεις τη νταινία, θα ησουν σούπερμαν. Ενδεχομένως παντως να εχει κάποιο σκουπίδι το αρχείο υποτίτλων. Κι αν μας έλεγες και τί τύπου αρχείο είναι (srt, sub), θα ήσουν ημίθεος και βάλε :p .

Ρε σεις! Με το τσιγγέλι σας τα βγάζουμε κάθε φορά, γίνετε πιο συγκεκριμένοι για να μη ρωτάμε συνεχεια και να σας βοηθάμε πιο σωστά (που πάντα σας βοηθάμε)
 
Και μονο αυτο που ειπες με βοθησες φιλαρακι μου και οπως φαινεται τζαμπα ανοιξα το θεμα :p Με το media player classic βγαζει αυτο το μηνυμα αλλα με το vlc το παιζει κανονικα τωρα που το δοκιμασα χαχαχαχα :p
 
Εγώ δε δουλεύω αυτόν τον player εδώ και χρόνια. Βαζει ενα σωρό αποκωδικοποιητές και γίνεται της μουρλής από ασυμβατότητες. Ένανε και καλόνε.
 
Μπιλαρα...για δοκιμασε και τον BS Player. ;)

Απλος και ευκολος,τον εχω ευχαριστηθει. :)
 
Oταν ειδα τον τιτλο παντως αλλου πηγε το μυαλο μου...τι στο καλο λεω,το εριξε ο Μπιλαρας στα Home micros...Γιατι syntax error at line xx μαλλον απο τοτε εχω να δω...
 
Πίσω
Μπλουζα