Παιδικός προσομοιωτής αυτοκινήτου 1986

Το θυμάμαι αυτό, κάπου το είχα δει. Αν δεν είχαν βάλει την διάβαση να εμφανίζεται κάθε 3 δευτερελόπτα καθώς περιστρέφεται ο κύλινδρος θα ήταν καλύτερο. Ψαρωτικό πάντως για εκείνη την εποχή.
 
telonio είπε:
Το θυμάμαι αυτό, κάπου το είχα δει. Αν δεν είχαν βάλει την διάβαση να εμφανίζεται κάθε 3 δευτερελόπτα καθώς περιστρέφεται ο κύλινδρος θα ήταν καλύτερο. Ψαρωτικό πάντως για εκείνη την εποχή.
Για εκεινη την εποχη ηταν οντως πολυ ψαρωτικο! Καθε 3 δευτερα ξανα ξεκινουσε απ'την αρχη ο δρομος! Ειναι ομορφο παντως σαν παιχνιδι!
 
Πω πω ζημιάάάά... Είχα ακριβώς το ίδιο! Το είχα πάρει από ενα ημιυπόγειο με παιχνίδια στο κέντρο της Αθηνας τέλη τέλη του '80!

Πολύ εντυπωσιακό παιχνίδι σαν εμφάνιση, αλλά σαν χρήση παιχνιδιού πολύ απλή έως βαρετή θυμαμαι :(
 
Ωραιο παιχνιδι...!

Δεν εχω ηχεια να ακουσω το βιντεακι, ειχε και ηχο το παιχνιδι;
 
BETTY BOOP είπε:
Ωραιο παιχνιδι...!
Δεν εχω ηχεια να ακουσω το βιντεακι, ειχε και ηχο το παιχνιδι;
Έχει ήχο, αλλά πίστεψέ με δεν θέλεις να τον ακούσεις.
 
Οντως ηταν λιγο βαρετο! Ηταν ομως κι αυτο ενα κομματι απο την παιδικη μας ηλικια! Απο ηχο αστα να πανε! χαχαχαχα!! Σπαστικος ντενεκες! Εχει ομως την πλακα του!
 
Μου είχαν αγοράσει ένα οι γονείς μου από ένα πανηγύρι στο χωριό. Όλη μέρα έπαιζα, το είχα λιώσει κυριολεκτικά και τους είχα τρελάνει με τη φασαρία του.
 
Πίσω
Μπλουζα