Παλιές Ξένες Σειρές 80'S & 90'S

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

psileas77

RetroN00b
Joined
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
12
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την ωραία σελίδα, ιδιαίτερα σε ότι αφορά τις αναμνήσεις 80's και 90's.

Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με τις παλιές ξένες σειρές όπως Ο Ιππότης Της Ασφάλτου, Dukes, MacGyver και άλλες :

πριν από μερικά χρόνια τις αγόρασα από το ebay με αγγλικούς υπότιτλους και κατόπιν έκατσα και τις υποτίτλισα όλες σχεδόν στα ελληνικά

και τώρα έχω ένα πολύ μεγάλο αρχείο, το οποίο και θέλω να το μοιραστώ με όλους σας εδώ :)

Υπάρχει τέτοια δυνατότητα? Να γίνει μία ομάδα κι εκεί να βλέπουμε οτιδήποτε σχετικό με τις σειρές αυτές (διαφημίσεις, εικόνες) αλλά και να ανεβάζω επεισόδια?
 
Καλησπέρα psileas77!

Σε ευχαριστούμε για την καλή σου πρόθεση να μοιραστείς μαζί μας τον κόπο σου, όμως θα πρέπει να ξέρεις οτι το retromaniax είναι ιδιαίτερα "ευαίσθητο" στο θεμα των πνευματικών δικαιωμάτων, οπότε δεν είναι εφικτό το "κατέβασμα" επεισοδίων.

Όμως μπορείς να μοιραστείς μαζί μας τις αναμνήσεις σου από την παρακολούθηση αυτών των καταπληκτικών σειρών, στα ανάλογα threads!

Καλή συμμετοχή! :)
 
Μια πολύ εύστοχη απάντηση από τον Dino! :)

Αφού σε καλωσορίσουμε (δεν ξέρω αν το κάναμε ήδη!), να ευχαριστήσουμε για την καλή πρόθεση! :)

Ωστόσο, λόγω πνευματικών δικαιωμάτων, δε μπορούμε να φιλοξενήσουμε ολόκληρες σειρές ή / και επεισόδια... Μόνο ολιγόλεπτα (2-3') αποσπάσματα επιτρέπονται.

Όσον αφορά τις διαφημίσεις, τα πράγματα είναι πιο "χαλαρά". Μπορείς να ανεβάσεις ό,τι διαφημίσεις έχεις στην ενότητα "Τηλεοπτικές Διαφημίσεις".

Για οποιαδήποτε βοήθεια ή διευκρίνιση, είμαστε στη διάθεσή σου μέσω πμ! :)

(το παρόν εξυπηρέτησε τον σκοπό του και κλειδώνεται! :) )
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα