Παλιό αστυνομικό αμάξι με μπαταρίες ελληνικής κατασκευής

phantomlord

RetroN00b
Joined
3 Ιαν 2011
Μηνύματα
20
Αντιδράσεις
6
το βρηκα ξεχασμενο σε μια αποθηκη μας ειναι μεταλλικο εχει ενσυρματο κοντρολ και γραφει στο κουτι οτι ειναι ελληνικης κατασκευης, εχει κανεις ιδεα για το ποσο παλιο ειναι και αν εχει καποια αξια ; Ευχαριστω
 
phantomlord είπε:
το βρηκα ξεχασμενο σε μια αποθηκη μας ειναι μεταλλικο εχει ενσυρματο κοντρολ και γραφει στο κουτι οτι ειναι ελληνικης κατασκευης, εχει κανεις ιδεα για το ποσο παλιο ειναι και αν εχει καποια αξια ; Ευχαριστω
Πολύ ωραίο εύρημα αγαπητέ!!!! Είναι της εταιρείας Ανανιάδης (ΑΑ) και πρέπει να είναι της 10ετίας του '60, μια και είναι τσίγκινο και ηλεκτρικό. Φυσικά και έχει αξία, η οποία μεγαλώνει μια και έχεις και το κουτί του. Η αξία του επηρεάζεται επίσης από το αν λειτουργεί καθώς επίσης από σκουριές-γρατζουνιές που ενδεχόμενα έχει στο χρώμα του (δεν φαίνεται καλά διότι οι φωτογραφίες σου είναι μικρές σε μέγεθος). Σου ανέφερα τις παραμέτρους της αξίας του, προσωπικά δεν κάνω εκτιμήσεις τιμής.

Σου εύχομαι να το χαρείς!!!!
 
Ευχαριστω πολυ φιλε μου, δεν ξερω γιατι βγηκαν τοσο μικρες οι φωτο. Εχει μονο καποιες μικροφθορες, δεν εχω δοκιμασει αν δουλευει. Επειδη δεν ειμαι συλλεκτης για αυτο ρωτησα περι τιμης. :)
 

Πολύ ωραία ανακάλυψη, 1@phantomlord[/USER]! :)

Περισσότερα για τον Ανανιάδη και τα παιχνίδια του, μπορείς να διαβάσεις [node=31058]εδώ[/node], όπου θα δείς και το ίδιο αυτοκίνητο σε παραλλαγή για βόλτες αντί για περιπολίες!



AA-car.jpg

 
Πίσω
Μπλουζα