Παν Μέτρον ...Άχρηστον (1994)

Dr. SLUMP

RetroMasteR
Joined
6 Απρ 2007
Μηνύματα
1.300
Αντιδράσεις
143
Ξαφνικά το YouTube μου έβγαλε προτεινόμενα τα επεισόδια μιας άγνωστης κωμικής σειράς με σκετσάκια, που δεν μπορώ να βρω την παραμικρή πληροφορία online! Στο retroDB δεν υπάρχει τίποτα, ενώ μιλάμε για σειρά με πασίγνωστους τηλεοπτικούς ηθοποιούς!

Τι γνωρίζουμε; Αναγράφουν παραγωγή 1994. Συμμετέχουν οι Άννα Δελαπόρτα, Φαίδων Καστρής, Φρόσω Λύτρα, Κώστας Μπάρας, Γιάννης Στεφόπουλος, Βάνα Πεφάνη, Κώστας Φλωκατούλας, Κώστας Ντούνης, Κατερίνα Πετούση, Ιφιγένεια Αστεριάδη, Γιώργος Γιαννούτσος, Γιάννης Μποσταντζόγλου


Edit: με πάσα επιφύλαξη, τη θυμάται φίλος εκτός forum και μου είπε πως παιζόταν στον ΣΚΑΪ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Επιβεβαιωμένο για ΣΚΑΪ 1994 λοιπόν. Αναρωτιέμαι πόσα επεισόδια παίχτηκαν πέραν των 4 που ανέβηκαν. Στο retroDB ακόμα δεν υπάρχει κάτι...
 
Θυμαμαι πολυ αμυδρα αυτον τον τιτλο, αλλα παροτι ημουν φαν των κωμικων σκετς δεν πρεπει να το ειχα παρακολουθησει. Ισως παραηταν σαχλο (ακομα και για μενα) :D
 
Ισως παραηταν σαχλο (ακομα και για μενα) :D
Ακριβώς αυτό ήθελα να ποστάρω αλλά με πρόλαβες. Όλα τα σκετς φαίνεται ότι είναι σαχλά, σχεδόν παιδικά.

Μάλλον δεν θα κράτησε για πολύ.
 
oύτε που μου θυμίζει τίποτα αυτή η σειρά.
 
τα 2 τελευταια ηταν ανοητα,τα υπολοιπα ηταν καλα,αλλα νομιζω οτι δεν ηταν τηλεοπτικο προιον αυτο φταει που δεν πηγε καλα
γιατι και το ονομα του κυριου κακλεα ειναι εγγυηση
 
Πίσω
Μπλουζα