Παξιμαδάκια Paxini

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.316
Αντιδράσεις
6.271
στο πακετακι διαφημισεων (στο 1.26-1.42) εντοπισα το παρακατω προιον

προκειται για παξιμαδακια (οπως τα crispies Παπαδοπουλου, τα οποια μου αρεσαν πολυ!)

ειχατε δοκιμασει αυτο το προιον;

πρωτη φορα βλεπω το προιον αυτο



1991

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πρώτη φορά τα βλέπω. Με την ευκαιρία τα Crispies ποτέ δεν μου άρεσαν!
 
johnny19818 είπε:
Πρώτη φορά τα βλέπω. Με την ευκαιρία τα Crispies ποτέ δεν μου άρεσαν!
επειδή δεν πήρες τα κόκκινα με το σουσαμάκι και δεν έβαλες επάνω πατατοσαλάτα με μαγιονέζα, τυρί, καπνιστό χοιρομέρι, σουτζούκι, κότατζ φλερ ή έστω ένα ντοματίνι με μια κάπαρη :animlaugh:

Τα παξιΝι δε τα έχω ακούσει ποτέ.
 
PT8 είπε:
επειδή δεν πήρες τα κόκκινα με το σουσαμάκι και δεν έβαλες επάνω πατατοσαλάτα με μαγιονέζα, τυρί, καπνιστό χοιρομέρι, σουτζούκι, κότατζ φλερ ή έστω ένα ντοματίνι με μια κάπαρη :animlaugh:
Αν ήταν να βάλω όλα αυτά επάνω, τα έβαζα και μέσα σε ένα ψωμί και τα έκανα σάντουιτς που το προτιμώ κιόλας. :animlaugh: . Πάντως σοβαρά τώρα μου φαινόταν πολύ σκληρά. Μήπως έπρεπε να τα βρέξω πρώτα; Τα Paxini βέβαια δεν μου φαίνονται επακριβώς να είναι σαν τα Crispies.
 
Η γυναίκα μου τα βρέχει :banghead: αν είναι δυνατόν! Σκληρά τα crispies; Αμ δεν έχεις φάει κουραμάνα στον στρατό να σου φύγει σφράγισμα :fafoutis: :animlaugh:

Τα paxini τα γκούγκλαρα και δεν μπόρεσα να βρω τίποτα! Μήπως η νηματοθέτης μπορεί να μας διαφωτίσει ποιά εταιρεία τα παρήγαγε;

Μπορεί αυτή να υπάρχει και να σταμάτησε το προϊόν.
 

1@PT8[/USER] Έχω φάει ξερό σταρένιο παξιμάδι κρητικό (όχι κριθαροκουλούρα) σε μικρότερη ηλικία χωρίς να το βρέξω αλλά ήταν απαίσια εμπειρία. Νόμιζα ότι θα καρφωθεί στα ούλα μου. Όσον αφορά την εταιρία που λες, προσπαθώ να δω το λογότυπο αλλά άκρη δε βγάζω :( . Είδα και τη διαφήμιση και εκεί ήταν που δεν κατάλαβα τίποτα!!
 
Πίσω
Μπλουζα