Παρουσιαση: Ελληνικο κουτι του Microsoft Office 97 Professional

hotdog

Retro Member
Joined
5 Απρ 2020
Μηνύματα
120
Αντιδράσεις
104
Καλησπερα σας μπορει να εκανα τον κοσμο του ιντερνετ και του Retro στην Ελλαδα ανω κατω ομως βρηκα επιτελους μετα απο αρκετο ψαξιμο μετα που ρωτησα αρκετα παιδια σε διαφορες ομαδες του facebook κυριως αλλα και σε διαφορες ιστοσελιδες με αγγελιες καταφερα να φανω τυχερος και να βρω αυτο το μεγαλο πακετο που καποτε για να το αγορασεις στην Ελλαδα κοστιζε μια περιουσια καλα οχι και μια περιουσια τα παραλεω αλλα 200 δρμχ σιγουρα !!!!!!!!!!!.
Ειναι το ελληνικο ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΟ Microsoft Office 97 Professional !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οπως μπορειτε να δειτε και στις πιο κατω εικονες το scanάρα και το εκανα σε ψηφιακη μορφη πλεον οπως και το cd rom του.
Ολο και καποιοι απο εσας που αγοραζατε υπολογιστη με τα ελληνικα windows 95 ή τα windows 98 εκεινες τις αθωες μερες θα τα πηρατε σιγουρα επειδη τοτε θα χρειαζοσασαν ενα κειμενογραφο υπολογιστηκα φυλλα εργασιας βαση δεδομενων και ελεγχο του ηλεκτρονικου ταχυδρομειου σας και να παρουσιαζετε επισης με το powerpoint παρουσιασεις η πιο φημοφιλεστερη οικογενεια προγραμματων γραφειου.

3QzhHCG.jpg


I7XKeXX.jpg


1NWXcda.png


Xh6hkyn.png


nYKbQ8v.png


rrM0Sjd.png




0GQm9yR.png
 
Είσαι ξεχωριστή περίπτωση συλλέκτη: Μαζεύεις, όχι Big-Box παιχνίδια, αλλά Big-Box προγράμματα. Μού αρέσει η "ιδιαιτερότητά" σου. Εύγε!
 
Είσαι ξεχωριστή περίπτωση συλλέκτη: Μαζεύεις, όχι Big-Box παιχνίδια, αλλά Big-Box προγράμματα. Μού αρέσει η "ιδιαιτερότητά" σου. Εύγε!
Τι να κανουμε φιλε μου ; Εχω παιχνιδια παρα πολλα αλλα δεν τα χρεισιμοποιηω θεωρω οτι τα ελληνικα τα προγραμματα στις αυθεντικες τους καταστασεις φυσικα ειναι παρα πολυ δυσκολοεβρευτα πραγματικα.
 
Εμένα μου άρεσε η προτροπή. «Μην κάνετε παράνομα αντίγραφα αυτού του CD». Χαχαχα
Χεχεχε ποσα παρανομα αντιγραφα θα δημιουργηθηκαν αραγε απο τοτε απο ελληνες χρηστες που ειπανε" ελα ρε συ εχεις το office 97 ; το θελει ο γιος μου για το σχολειο του. Ναι Αμε. Οκ κανε το ενα αντιγραφο και θα περασω να το παρω μαζι με τον κωδικο του" Ειχαμε και αυτες τις περιπτωσεις.
 
Χεχεχε ποσα παρανομα αντιγραφα θα δημιουργηθηκαν αραγε απο τοτε απο ελληνες χρηστες που ειπανε" ελα ρε συ εχεις το office 97 ; το θελει ο γιος μου για το σχολειο του. Ναι Αμε. Οκ κανε το ενα αντιγραφο και θα περασω να το παρω μαζι με τον κωδικο του" Ειχαμε και αυτες τις περιπτωσεις.
Απ όσο θυμάμαι, αρκετές τέτοιες είχαμε…
 
Τι να κανουμε φιλε μου ; Εχω παιχνιδια παρα πολλα αλλα δεν τα χρεισιμοποιηω θεωρω οτι τα ελληνικα τα προγραμματα στις αυθεντικες τους καταστασεις φυσικα ειναι παρα πολυ δυσκολοεβρευτα πραγματικα.

Να τα δούμε και τα παιχνίδια σε κάποια φάση; ;)
 
Πίσω
Μπλουζα