Περιοδικό "TV TAXI"

snakeyes08

RetroActive
Joined
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
339
Αντιδράσεις
119
TV TAXI (1996-1997?)


Εκδότης: ?



Πρώτο τεύχος (1): ?



Τελευταίο τεύχος (?): ?


 


Δ/νση περιοδικού:


Ένα βραχύβιο περιοδικό για την τηλεόραση, από τα πρώτα που έβαζαν δώρο CD. Σύντομα θ'ανεβάσω φωτό από τα εξώφυλλα των CD
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μάλιστα στη διαφημιστική καμπάνια πρωταγωνιστούσε ο Μάρκος Σεφερλής που παρουσίαζε εκείνη την περίοδο το TAXI στον ΑΝΤ1. Η τιμή του περιοδικού ήταν λίγο τσιμπημένη σε σχέση με τα υπόλοιπα της εποχής λόγω των CD.
 
Panagiotis είπε:
Μάλιστα στη διαφημιστική καμπάνια πρωταγωνιστούσε ο Μάρκος Σεφερλής που παρουσίαζε εκείνη την περίοδο το TAXI στον ΑΝΤ1. Η τιμή του περιοδικού ήταν λίγο τσιμπημένη σε σχέση με τα υπόλοιπα της εποχής λόγω των CD.
Κι έλεγα ότι κάτι μου διέφευγε...

Respect! :bow:
 
Νομίζω οτι έκανε ένα χιλιάρικο....
 
Σωστά νομίζεις! Και μάλιστα λίγο πριν στηματήσει να κυκλοφορεί, έφτασε 1.500 δρχ
 
Πολύ ενδιαφέρον! Εγώ δεν το θυμάμαι... Αλλά για ρίξε όποτε μπορέσεις κάνα εξώφυλλο να πάρουμε μια γεύση σα περίεργα παιδάκια που είμαστε! :D
 
Εξώφυλλα από το περιοδικό δε νομίζω να εχω

Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω κάποια CD του περιοδικού.

Update:

Οι φωτό των CD που σας έλεγα

P4010019.jpg


P4010015.jpg


P4010017.jpg


P4010022.jpg


P4010021.jpg


P4010020.jpg


P4010020.jpg

P4010019.jpg

P4010015.jpg

P4010017.jpg

P4010022.jpg

P4010021.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι εκει που παω να κλειδωσω την αποθηκη....Εχω εξωφυλλο με Μάριο Αθανασίου και τη δημοσιογραφο Πηνελόπη Γαβρά ( ;) . Άντε βρες τα τωρα....Αχ αχ....
 
Μπα οχι με το θεμα του φορουμ αλλα με το θεμα της ιστοριας της ελληνικης τουβουλας μας.
 
mhmerotategiatipino είπε:
Μπα οχι με το θεμα του φορουμ αλλα με το θεμα της ιστοριας της ελληνικης τουβουλας μας.
Το σχεδον αγνωστο περιοδικο "TV taxi" που βγηκε το 96-97 ειναι κομματι της ιστοριας της ελληνικης τηλεορασης? Ημαρτον!
 
Μετά από καιρό ... κάνω επίσημη επανεμφάνιση για να πω αυτό:

Το περιοδικό αυτό είναι 3 με 5 χρόνια εκτός των χρονολογιών που αφορούν το φόρουμ, οπότε νομίζω ότι η όποια κουβέντα θα πρέπει να γίνει σε τουλάχιστον 5 χρονάκια, πρώτα ο Θεός και καλά νά 'μαστε...!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μετά από καιρό ... κάνω επίσημη επανεμφάνιση για να πω αυτό:

Το περιοδικό αυτό είναι 3 με 5 χρόνια εκτός των χρονολογιών που αφορούν το φόρουμ, οπότε νομίζω ότι η όποια κουβέντα θα πρέπει να γίνει σε τουλάχιστον 5 χρονάκια, πρώτα ο Θεός και καλά νά 'μαστε...!!!
ο καιρος κυλα σαν το νερο,οχι 5 αλλα 14 περασαν ,μπορει να γινει ανετα πια
 
Πίσω
Μπλουζα