Ποδοσφαιρικό αλμανάκ 1991

Deneb 716

RetroWannaBe
Joined
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Αντιδράσεις
0
Τα δυο από τα τρία τεύχη που συνοψίζουν την ποδοσφαρική δράση για τη σεζόν 1990-91.

Αλμανακ 91 α τομος.jpg

Αλμανακ 91 β τομος.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλημερα και το τριτο απο μενα ....

Αλμανακ 91 γ τομος.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποδοσφαιρικο αλμανακ περιοδου 89-90 βασικα γεγονοτα στο εξωφυλλο η γερμανια πηρε το μουντιαλ στο ιταλια90.παο πρωταθλητης Ο.Σ.Φ.Π. κυπελλουχος αλλα δεν διακρινονται και καλα τα λευκα γραμματα δυστυχως στην ΑΕΚ η οποια κατεκτησε εκεινη την χρονια το Λιγκ Καπ το μοναδικο που εγινε στην Ελλαδα ιστορικο ντουκουμεντο!!!

Πανοραμα των Σπορ 1990.jpg

και ενα αλμανακ περιοδου 90-91 αμφιβαλλω αν ξαναβγηκε παρομοιο μεχρι Δ εθνικης πληρης ροστερ και πολλες φοτο ειχε !!τιτανια εργασια!αν τυχον βγηκε κατι παρομοιο ας με ενημερωσει καποιος.....

Starball 90-91.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγαπητε Thanas17 φοβαμαι οτι εχεις διαγραψει ολα τα αλμπουμ στο προφιλ σου!
 
οκει διεγραψα κατα λαθος το αλμπουμ δεν ηξερα οτι σβηνουν και απο τα θρεντσ αλλα μονο στην πρωτη επιφυλασομαι γιατι δεν εχει EDIT Δεν ξερω αν την εμφανιζει η οχι εμενα ναι βεβαια αλλα κατι πρεπει να κανω με τα cookies μαλλον για να αντιληφθω αν υπαρχει η οχι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ολα οκ εδω - οι φωτο ειναι μια χαρα τωρα
 
Τωρα δεν ειναι μια χαρα ΠΑΛΙ. Φιλε Thanasi7 δεν μπορω πλεον να καταλαβω τι κανεις με τα αλμπουμ σου και σηκωνω τα χερια ψηλα :(
 
Εγώ εκτός από αυτό το τρίτομο Αλμανάκ του Μπόμη, έχω και τα ΓΚΟΛ 82, 83 και 84 του ίδιου. Μου λείπει μόνο το ΓΚΟΛ 81, που ήταν και το πρώτο.
 
Εγώ αντιθέτως έχω μόνο το Γκολ '81 του Μπόμη! Το είχα πάρει πριν κάτι χρόνια από το υπόγειο παλαιοβιβλιοπωλείο στο Μοναστηράκι. Εχω φυσικά και το τρίτομο του '91, το οποίο αποτέλεσε ουσιαστικά το "σχολείο" μου πάνω στο ελληνικό πρωτάθλημα, μαζί με την "τζούρα" που υπήρχε στο εντυπωσιακό αφιέρωμα για το Μουντιάλ του '90, που είχε κυκλοφορήσει πάλι με τις "Εικόνες".

Το 2000 ο Μπόμης έβγαλε μια νέα έκδοση του Αλμανάκ, εμπλουτισμένη με περισσότερα στοιχεία για κάθε παλιό πρωτάθλημα, αλλά και για την Εθνική. Κι αυτό το έχω.
 
Πίσω
Μπλουζα