Πολύ ωραία συλλογή με retro και νεοτερες κονσολες

masbass

RetroActive
Joined
7 Οκτ 2009
Μηνύματα
327
Αντιδράσεις
3
http://consollection.de/

(το homepage το τυπωνα ανετα αφισα τοιχου)

:D :D:D

(edit: το poster το ετοιμαζουν λεει κατω κατω)
 
Ναι εκει τα μπερδεψαν λιγουλακι....
 
ωραιο site αλλα θα μπορουσαν να βαλουν ακομα μεγαλυτερες φωτο :(
 
(Μα δεν ειναι φωτο ειναι links - και σε πανε στη σελιδα του καθε προιοντος που εχει μεγαλη φωτο - που να χωρεσουν τοσες μεγαλες φωτο σε μια σελιδα ?)
 
το ξερω. μαλλον δεν το διατυπωσα σωστα. θα ηθελα στο καθενα μεγαλυτερες φωτο. παντως εχει γινει πολυ καλη δουλεια αν και δεν τα εχω δει ακομα ολα :)
 
Sorry προφανως το καταλαβα εγω λαθος. Αλλα παντως οι φωτο δεν ειναι ιδιαιτερα μικρες - ασε που σε καποια συστηματα απο αυτα δεν βρισκεις πουθενα φωτογραφιες (εστω και μικροτερες)
 
Θέλω την αφίσα τώρα! :D
 
Paspartoo είπε:
ασε που σε καποια συστηματα απο αυτα δεν βρισκεις πουθενα φωτογραφιες (εστω και μικροτερες)
ποσο μαλλον με λευκο background. οχι ειναι πολυ προσεγμενη δουλεια, και κουτια και ενα μικρο review στο καθενα. καθομαι και χαζευω τα Pong τωρα... :p

αλλα ενα που μου αρεσει και θα ηθελα, δεν εχει ονομα και μαλλον δεν το ξερουν κιολας αλλα ας μην γινομαι off-topic...
 
Δεν γινομαστε offtopic - στο site αυτο αναφερομαστε - για δωσε link σε ποιο αναφερεσαι ?
 
αστα, αστα, έχω πάθει ήττα...

Edit:

καθως οι φωτογραφιες (στο zoom in τους) που εχει το site ειναι μια χαρα για να τυπωθουν σε μέγεθος Α1 στα 300 dpi (59,4 x 84,1 cm) και ηδη τις αραδιασα στο photoshop με πολυ ωραιο αποτελεσμα, θα θελα τη γνωμη σας μπας και βλεπετε καποιες ελλειψεις να τις περασω πριν βγει το τελικό. Πχ δεν ειμαι σιγουρος αν με τοσα handhelds μπορουσαμε να ριξουμε και κανα δυο game & watch (αλλα ποια; και μονο της Nintendo η τα ατελειωτα απο διαφορες αλλες εταιρειες ;) . Κι αν μπουν αυτα γιατι να μη μπουν κι ολα εκεινα τα μικρα της TOMY κλπ; Χμμμμμμ

Επισης θα βγαλω τα silver PS2, N64 Pokemon και Crystal Xbox, δεν ειναι τοσο ιδιαιτερα redesigns οσο πχ το PSOne. Για πειτε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
masbass είπε:
αστα, αστα, έχω πάθει ήττα...
Edit:

καθως οι φωτογραφιες (στο zoom in τους) που εχει το site ειναι μια χαρα για να τυπωθουν σε μέγεθος Α1 στα 300 dpi (59,4 x 84,1 cm) και ηδη τις αραδιασα στο photoshop με πολυ ωραιο αποτελεσμα, θα θελα τη γνωμη σας μπας και βλεπετε καποιες ελλειψεις να τις περασω πριν βγει το τελικό. Πχ δεν ειμαι σιγουρος αν με τοσα handhelds μπορουσαμε να ριξουμε και κανα δυο game & watch (αλλα ποια; και μονο της Nintendo η τα ατελειωτα απο διαφορες αλλες εταιρειες ;) . Κι αν μπουν αυτα γιατι να μη μπουν κι ολα εκεινα τα μικρα της TOMY κλπ; Χμμμμμμ

Επισης θα βγαλω τα silver PS2, N64 Pokemon και Crystal Xbox, δεν ειναι τοσο ιδιαιτερα redesigns οσο πχ το PSOne. Για πειτε...
Άμα μπορείς ανέβασε το όπως είναι τώρα στο site να δούμε πως φαίνεται και βλέπουμε.

Καλή κίνηση! :cheers:
 
δεν εχει διαφορά, ειναι ακριβως το ιδιο οπως το βλεπεις στο site, απλα εβγαλα τα 3 που λεω παραπανω και σκεφτομαι να βαλω ακομα DS Lite, DSi (όχι ομως και το XL), PS2 Slim, PS3 Slim και PSPGo. Λειπουν επισης απο φορητα κατι Tapwave Zodiac, Dingoo, Gamepark 32, Game.com, GP2X ...
 
Κατέβασα όλες τις φωτογραφίες που έχει το site. Συνολικά 243, ελπίζω να μην μου ξέφυγε καμία... Όποιος τις θέλει όλες:

Κώδικας:
http://www.megaupload.com/?d=A7OVCP64
Αν απαγορεύεται, παρακαλώ να διαγραφεί. Δεν έχω κάποιο κέρδος, για τα μέλη το έκανα.

Αν θέλει κάποιο μέλος να τις ανεβάσει με άλλο τρόπο, δεν έχω πρόβλημα...
 
Πίσω
Μπλουζα