Πρεμιέρα για τον «Ερμή», τον πρώτο εικονικό παρουσιαστή της ελληνικής τηλεόρασης

Always Somewhere

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
9 Νοέ 2019
Μηνύματα
3.874
Αντιδράσεις
9.142
ermis-AI-ERTNEWS-768x400.jpg


“Κυρίες και κύριοι καλησπέρα σας! Σας ευχαριστούμε για την παρουσία σας στο στούντιο 4 της ΕΡΤ. Είναι το στούντιο το οποίο σε λίγες μέρες θα φιλοξενήσει το ντιμπέιτ των πολιτικών αρχηγών με συντονιστή τον Γιώργο Κουβαρά. Κανονικά θα έπρεπε να κάνει εκείνος αυτή την παρουσίαση, αλλά λόγω φόρτου εργασίας επιστράτευσαν εμένα. Η αλήθεια είναι ότι εγώ το μόνο που ζήτησα είναι να κάνω έναν πιλότο εκπομπής. Φαίνεται όμως ότι τους έβαλα ιδέες. Θέλουν λέει, να ακολουθούν πάντα την τελευταία λέξη της τεχνολογίας.”

Διαβάστε περισσότερα εδώ:

 
Σε λιγο θα εχουμε εικονικούς παρουσιαστές σε debate με εικονικούς πολιτικούς αρχηγούς που θα το παρακολουθεί το εικονικό τηλεοπτικό κοινο, για να βγάλουν εικονικά συμπεράσματα για να ψηφίσουν στις εικονικές εκλογές.

Παιδια δεν ξερω για εσας, εγω θα ειμαι ξαπλωμενος στην πολυ πραγματικη la-z-boy μου και θα βλεπω πολυ πραγματικες ταινιες απο πολυ πραγματικοτερες εποχες.... αυτο τον καιρο εχω πιασει την ταινιογραφια της Susan Hayward και το απολαμβανω πολυ πραγματικα.

 
Σωστός ο freaktmp!

Σε σχέση με το θέμα, ίσως μέσω ΑΙ να έχουμε κάποια στιγμή πραγματική δημοσιογραφία και όχι δημοσιογράφους δημοσιοσχετίστες χαμογελοκομπάρσους wanna be βουλευτές, διοικητές ΔΕΚΟ κλπ.

Αμυδρή ελπίδα...

Κατά τα άλλα η εμφάνιση του "ΕΡΜΗ" είναι ψιλο-metrosexual και όπως δείχνουν τα πράγματα οδεύουμε προς πλήρη μη δυαδικότητα του φύλου...
 
Κατά τα άλλα η εμφάνιση του "ΕΡΜΗ" είναι ψιλο-metrosexual και όπως δείχνουν τα πράγματα οδεύουμε προς πλήρη μη δυαδικότητα του φύλου...
Εύστοχη παρατήρηση. Καλημέρα.
 
Σωστός ο freaktmp!

Σε σχέση με το θέμα, ίσως μέσω ΑΙ να έχουμε κάποια στιγμή πραγματική δημοσιογραφία και όχι δημοσιογράφους δημοσιοσχετίστες χαμογελοκομπάρσους wanna be βουλευτές, διοικητές ΔΕΚΟ κλπ.

Αμυδρή ελπίδα...

Κατά τα άλλα η εμφάνιση του "ΕΡΜΗ" είναι ψιλο-metrosexual και όπως δείχνουν τα πράγματα οδεύουμε προς πλήρη μη δυαδικότητα του φύλου...

Εγώ θέλω να τον δω συντονιστή σε εκπομπή με βουλευτές, πολιτικούς κτλ όπου ξαφνικά αρχίζουν να βρίζονται.. να προσπαθεί να τους βάλει σε τάξη.. :biglaugh:

Δύο πράγματα μπορεί να πάθει :

1. Μάλλον θα τα τίναξει..

bluescreenofdeath-min.jpg


2. Μπορεί όμως να καλέσει και βοήθεια μέσα στο στούντιο κάποιο φιλαράκι του να... ηρεμήσει τους καλεσμένους !!! :biglaugh:

ΥΓ. Προσεχώς και στους λογαριασμούς μας αύξηση και φόρο για τους εικονικούς μας ΑΙ παρουσιαστές!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα