Προϊστορικά Arcades

Απίστευτες φωτογραφίες..Ναι νομίζω πως τα πρόλαβα σε πολύ μικρή ηλικία στο λούνα παρκ είχαν μείνει έκει κάποια ξεχασμένα..πρέπει να έχω παίξει κιόλας αλλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες...Shadow +100
 
Απίστευτο. Shadowdancer εύγε! Ένα παρόμοιο με αυτό με το αυτοκινητάκι είχα δει κάποτε απο κοντά.
 
milame gia 3D, oxi paramythia! LOL
 
Αυτό με το αυτοκίνητο το θυμάμαι και εγώ στα παζάρια και τα λούνα πάρκ της πόλης μου, μέχρι πρίν μερικά χρόνια...
 
Όλα τα λεφτά :thumbup:

Αυτό με το κυνήγι πάπιας κάπου πρέπει να το είχα πετύχει ....
 
Στο λούνα πάρκ στην πλατεία της Κηφισιάς.
 
Και στο Rodeo της Παραλιακης ειχε.
 
Τρελογείτονα ζωγράφισες πάλι!!!!!
 
Σε καποια απο αυτα ειχα παιξει και εγω πιτσιρικας.Ωραια πραγματα....
 
!!

και η διαφήμιση για το ελικοπτεράκι ε?? πολυ μπροστα :biglaugh:

Παιδία παντως αυτό με το hockey υπάρχει ακόμα στην Αμερική στα arcade μαγαζιά και το παιζουν φανατικά..παντως και το ποδοσφαιράκι που παίζουμε ακομά πρεπει να είναι αρκετα παλιο και αυτο ε?
 
Στη Μυτιλήνη είχαμε ένα πάρκο με κούνιες και διάφορα άλλα... και μέσα σε όλα τα υπόλοιπα ελεφαντάκια και αρκούδια που καβαλούσες και έριχνες κέρμα και σε έκανε κούνια, υπήρχε και αυτό :

http://www.marvin3m.com/arcade/indians.htm

Μιλάμε όμως για ΠΟΛΥ τάισμα, πρέπει να ήμουνα 5 ή 6 χρονών τότε, και ήταν η πρώτη μου επαφή με κάτι που μπορούσες να το σημαδέψεις και να το πυροβολήσεις και να πέσει κλπ κλπ.

Αααχ, την περιουσία του πατέρα μας σε τέτοια και σε τέτοια τη φάγαμε :animrolleyes:
 
καποια θυμαμαι και εγω απο μαγαζια στο κεντρο της θεσσαλονικης LOL!!!
 
Πίσω
Μπλουζα