Πρόταση! (ΠΡΟΒΛΗΜΑ: Chatbox) - Solved

Karavasilator

Retro Member
Joined
11 Δεκ 2014
Μηνύματα
126
Αντιδράσεις
22
Καλησπερα στη παρεουλα, παρακαλω αν εχει ξανα υπαρχει τετοια προταση η αν υπαρχει ηδη αυτο που θα προτεινα ας διαγραφει το post γιατι ακομα ειναι η 2η μερα μου κοντα σας και δε το εχω μαθει και τοσο το forum, anyway, υπαρχει η θα θελατε να υπαρχει καποιο θεμα στο οποιο θα μπορουμε να λεμε μια καλησπερα, ενα τι κανεις; σαν τα καθημερινα μας νεα ας το πουμε! το εχουμε κι εμεις στο αλλο club που ειμαι και ειναι αρκετα ωραιο να λες ενα γεια τι κανεις και να γνωριζεσαι κααπως καλυτερα, γιατι ολα απο ενα γεια ξεκινανε! (δεν ειμαι πεφτουλας προς Θεου :D )
 
Aυτο που λες γινεται στο chatbox.
 
που βρισκεται αυτο ωρε γειτονα;
 
υπαρχει καποιο ειδικο θεμα που γραφουμε ενα γεια κτλ. περα των νεων μελων σαν μια πρωτη γνωρημια; αυτο θελω να πω, η τουλαχιστον φανταζομαι οτι θα ειχε κατι σαν κουτακι και θα μιλουσαμε instant λεγοντας chatbox, δε ξερω πως λειτουργει ακομα το forum, sorry..
 
Μα υπάρχει chat στην κεντρική σελίδα του φόρουμ. Θέλει λίγη ώρα να φορτώσει μόλις κάνεις εγγραφή. Εκεί λέμε τις καλημέρες μας και γενικά ρωτάμε και σχολιάζουμε διάφορα που δεν έχουν σχέση απαραίτητα με το φόρουμ.
 
ρε παιδια sorry και παλι αλλα επειδη δε μου βγαζει τιποτα (μπαινω απο firefox και δοκιμασα και απο chrome) εβγαλα και τα adblocker και δε μου βγαζει κατι, αν μπορειτε καντε κανα print screen να δω που ειναι το chat μπας και βρω καμια ακρη!

εμενα ειναι ετσι ας πουμε, η δεν ειναι καν σε αυτη τη θεση; αν μπορει καποιος τελος παντων να βγαλει καποιο print screen οπως ειπα και πριν θα με βοηθησει!

Χωρίς τίτλο.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δες το δικό μου από Chrome.

photo chat.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φιλε Karavasilator πηγαινε στον "πινακα ελεγχου χρηστη" πανω δεξια. Μετα πατα απο την αριστερη πλευρα με τις επιλογες "επεξεργασια επιλογων" και πρωτη επιλογη θα σου εμφανισει "show chatbox" βαλτω ΝΑΙ και πατα αποθηκευση.

Νομιζω οτι αυτο ειναι το προβλημα :) .
 
το είδαμε κι αυτό, πήγα εκεί που είπε ο φίλος @Ajax87 και η επιλογή ήταν ήδη στο ναι, λέω wtf, την έβαλα μία στο όχι επίτηδες την αποθήκευησα και μετά ξανα έκανα το ίδιο και το πήγα πάλι στο ναι και όλα κομπλέ! χαχαχαχαχα ευχαριστώ τον φίλο Αγιαξ, ας διαγραφεί το post μου εφόσον υπήρχε κάτι τέτοιο, ευχαριστώ για τη βοήθεια παίδες!
 
Karavasilator είπε:
το είδαμε κι αυτό, πήγα εκεί που είπε ο φίλος @Ajax87 και η επιλογή ήταν ήδη στο ναι, λέω wtf, την έβαλα μία στο όχι επίτηδες την αποθήκευησα και μετά ξανα έκανα το ίδιο και το πήγα πάλι στο ναι και όλα κομπλέ! χαχαχαχαχα ευχαριστώ τον φίλο Αγιαξ, ας διαγραφεί το post μου εφόσον υπήρχε κάτι τέτοιο, ευχαριστώ για τη βοήθεια παίδες!
Οποτε ολα οκ! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα