Πως να χρησιμοποιήσετε τον Spectrum σας

noobsaibot

RetroActive
Joined
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
230
Αντιδράσεις
16
για τους λατρης του θρυλικου οκταμπιτου www.youtube.com/watch?v=nhHEP6Ir9Sk τηλεοπτικος οδηγος (1ο κομματι)εκμαθησης που αποτελειται απο δυο βιντεοκασετες ειναι σπασμενες σε κομματια γραψτε στο youtube "how to use your zx spectrum" και θα βρειτε και τα υπολοιπα.εγω τα κατεβασα και τα ενωσα ,νομιζω οτι ειναι σπανιο και αξιζει τον κοπο
 
παιδιά...το βίντεο δεν παίζει... ούτε στο YouTube το βρήκα!
 
Yeap!

"We're sorry, this video is no longer available".........
 
Το λινκ ανανεωθηκε

μονο το νουμερο 1 προς το παρον
 
Νόμιζα ότι το thread είχε ιδέες για το πώς να κάνεις κάτι χρήσιμο - στοπ για πόρτα κ.ο.κ...
 
sorry που το ξεθαψα και αυτο, αλλα δεν εχει τα υπολοιπα 6 βιντεα...
 
Αυτές οι 2 κασσέτες (VHS ή μήπως... Betamax;-) είχαν κυκλοφορήσει και με ελληνικούς υπότιτλους - τις πέτυχα πριν από λίγες μέρες στο σπίτι ενός φίλου!
 
Εμμμμμμ....μαλλον ξερεις τι πρεπει να ακνεις (Αφου περασεις τον φιλο σου Ιερα Εξεταση να μαθεις υπο ποιες συνθηκες και ποτε κυκλοφορησαν στην Ελλαδα) :)
 
Wally είπε:
Εμμμμμμ....μαλλον ξερεις τι πρεπει να ακνεις (Αφου περασεις τον φιλο σου Ιερα Εξεταση να μαθεις υπο ποιες συνθηκες και ποτε κυκλοφορησαν στην Ελλαδα) :)
Μωρέ ξέρω τι πρέπει να κάνω - τη μετατροπή σε ψηφιακή μορφή είναι που βαριέμαι... :cry:
 
Πολύ καλό το βίντεο αυτο!
 
circleag είπε:
Πολύ καλό το βίντεο αυτο!
Πράγματι! Μου θυμίζει τα καλά How-To videos στο Youtube. Η παρουσίαση είναι εξαιρετική και πολύ κατανοητή.

Πολύ Spectrum κυκλοφόρησε σήμερα στο φόρουμ. Δεν ανακηρύσσουμε την επόμενη χρονιά "Έτος Spectrum" στο Retromaniax, λόγω της τριακονταετίας από την κυκλοφορία του, κατά το πρότυπο του ... Έτους Οδυσσέα Ελύτη;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα