Ραδιοτηλεόραση Ιούλιος 1975

krios

RetroNuts!
Joined
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.801
Αντιδράσεις
409
Για να θυμηθούμε τι βλέπαμε τότε (και να ενημερωθούν οι μικρότεροι) :)

ένα εβδομαδιαίο πρόγραμμα της ΕΙΡΤ και της ΥΕΝΕΔ με εκπομπές όπως οι Δίκαιοι (τη λάτρευα), η Λούση, ο Μπαρμπαμυτούσης κλπ

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


και επίσης ένας ραδιοφωνικός διαγωνισμός τραγουδιού που έκανε η ΕΙΡΤ είχε αυτά τα δελτία συμμετοχής...

picture.php


Αφιερωμένο το θρεντ ιδιαιτέρως στον Tsalk γιατί με έχει συγκινήσει πολλές φορές με τα πόστ του...
 
Οταν βλεπω τετοια εντυπα νιωθω σαν να εχω μπροστα μου και μια ρετρο τηλεοραση που να μπορω να δω τηλεοραση απο τις εποχες εκεινες και διαβαζοντας το προγραμμα σκεφτομαι:

"αραγε τι θα δω σημερα;;" :)

"χμμ... πριν δω το προγραμμα να δω ποιος ειναι το προσωπο της ημερας....τι... αααα.. ο Κωστας Βουτσας!!!"
 
krios είπε:
Αφιερωμένο το θρεντ ιδιαιτέρως στον Tsalk γιατί με έχει συγκινήσει πολλές φορές με τα πόστ του...
:thanx2: :thanx2:

Τι να πω εγώ τώρα δεν ξέρω βρε Κριέ. Το μόνο που έχω να σου πω είναι ότι θα συνεχίσω να σας θυμίζω κάποιες στιγμές από το ένδοξο παρελθόν της Ελληνικής Τηλεόρασης
 
Σε ευχαριστoυμε πολυ krios,αλλα μηπως εχεις τις σελιδες σε μεγαλυτερο μεγεθος?
 
Αν κάποιος μου υποσχεθεί ότι θα σβήσει αυτές τις φωτογραφίες-σελίδες με τα προγράμματα για να μπορέσω να ανεβάσω τις νέες ευχαρίστως θα το κάνω και άμεσα. (Κι αυτό επειδή φοβάμαι ότι δεν θα έχω πολύ χώρο ακόμα για να ανεβάσω κι άλλες που θέλω)
 
Ανεβασε τις φωτο στο αλμπουμ σου και θα κανω αντικατασταση και μετα διαγραφη των παλιων.

Οσο για τον χωρο που σου απεμεινε...θα το ρυθμισουμε κι αυτο ;)

Happy? :)
 
Excited!!! Ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ. Θα σκανάρω τη Δευτέρα και το πολύ Τρίτη θα ανέβει. Τι χαρά, τι χαρά!!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Mr Wally? Μήπως κάτι ξεχάσατε να κάνετε σήμερα; ;)
 
Τυρι, ρυζι καφε, γαλα, οι φωτο της Κριου...

(ετοιμααα :) )
 
Να είσαι καλά Wally. Ευχαριστούμε :)
 
Πίσω
Μπλουζα