Ρετρό διαφημίσεις εντύπων [περιοδικά - εφημερίδες]

krios

RetroNuts!
Joined
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.801
Αντιδράσεις
410
picture.php
picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελευθερος Τυπος 1984

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] dead image pathfinder.gr [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τις 24 ΩΡΕΣ δεν τις θυμάμαι καθόλου. Πρέπει να βασίσθηκε πάνω στην αντίστοιχη Αμερικανική εφημερίδα, η οποία αν δεν κάνω λάθος κυκλοφορεί ακόμα.
 
divined είπε:
Τις 24 ΩΡΕΣ δεν τις θυμάμαι καθόλου. Πρέπει να βασίσθηκε πάνω στην αντίστοιχη Αμερικανική εφημερίδα, η οποία αν δεν κάνω λάθος κυκλοφορεί ακόμα.
Από ότι θυμάμαι λίγο ήταν όντως μια πολύ πρωτοποριακή εφημερίδα και στο σχήμα και στο χαρτί. Νομίζω ήταν του Κοσκωτά...δεν είμαι σίγουρος.
 
tonytony είπε:
Από ότι θυμάμαι λίγο ήταν όντως μια πολύ πρωτοποριακή εφημερίδα και στο σχήμα και στο χαρτί. Νομίζω ήταν του Κοσκωτά...δεν είμαι σίγουρος.
Ναι ηταν του Κοσκωτα και ηταν απομιμηση της USA today..την επαιρνε για ενα διαστημα ο πατερας μου και την περιμενα παντα γιατι θυμαμαι οτι ειχε και αφιερωμα σε home micros (δεν θυμαμαι ομως αν ηταν εβδομαδιαιο ή οχι)..μετα τον Κοσκωτα πρεπει να συνεχισε για ενα διαστημα απο τους δημοσιογραφους που δουλευαν εκει
 
[edit] dead image pathfinder.gr [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο tony! (παρεπιπτοντως δεν μπορω να σου στειλω μνμ γιατι εχεις γεμισει λεει)
 
[edit] dead image pathfinder.gr [edit]

[edit] dead image pathfinder.gr [edit]

[edit] dead image pathfinder.gr [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στη Νουβελα βλεπουμε ζωγραφισμενο (παραλλαγμενο ;) το 1ο εξωφυλλο με την Ελενη Ανουσακη που βγηκε με αλλη φωτο! Ουαου!
 
18.jpg


17.jpg


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και το σχετικό ανέκδοτο των '80s:ένας πάει σε ένα περίπτερο, και λέει"Θέλω ένα ταχυδρόμο και μια γυνάικα"Πόσα περιοδικά πήρε;5! Ένα, Ταχυδρόμο, Και, Μια, Γυναίκα!
 
attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Uskoke είπε:
Και το σχετικό ανέκδοτο των '80s:ένας πάει σε ένα περίπτερο, και λέει"Θέλω ένα ταχυδρόμο και μια γυνάικα"Πόσα περιοδικά πήρε;5! Ένα, Ταχυδρόμο, Και, Μια, Γυναίκα!
To'χα ξεχασει αυτο!
 
Πίσω
Μπλουζα