Ρετρό παιδικό ρολόι Μίκυ Μάους

Αυτό το ρολόι με το Μίκυ ήταν το άπιαστό μου όνειρο....

Το ήθελα διακαώς όταν το έβλαεπα να διαφημίζεται στα "Μίκυ Μάους" κάπου το '80 ή ΄81, αλλά δεν κατάφερα να το αποκτήσω.

Λέω να το ψάξω, έτσι για να μου φύγει το απωθημένο. Κι αν το βρω, θα το φορέσω, godammit, τι 11 τι 41....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
snakeyes08 είπε:
Τα ρολόγια Flik Flak τα θυμάται κανείς;
Flik-Flak-Flak-FFA60-5.jpg
ΝΑΙ!!!! Είχα κ πορτοφόλι flik flak!! ::)
 
Το ρολοι με το μικι το εχω σε ρολοι τοιχου.ειναι ακριβως σαν χειρος σε πολυ μεγαλο μεγεθος βεβαια και ο μικι χαμογελαστος δειχνει την ωρα.το φεραμε με τον πατερα μου και τη μανα μου οταν ηρθαμε απο την αμερικη οταν ημουν 2 ετων.ζει μεχρι σημερα χωρις κανενα προβλημα και κανενα ψεγαδι.φοβερο.
 
...Και μάλιστα, ρολόϊ με το Μϊκυ, φορούσε ο πρωταγωνιστής (Pink) του βιντεοκλίπ του "The wall" των Pink Floyd, το απόλυτο ρετρό βίντεο κλιπ, κατά την ταπεινή μου γνώμη.
 
Να δωσεις 400 ευρω στην Apple για να ξαναφορεσεις το ρολοϊ της παιδικης σου ηλικιας..ναι...οχι...ισως.




apple-watch-review-4.jpg
 
Ναι το θυμαμαι ηταν το πρωτο μου ρολοϊ το φοραγα στο δημοτικο η νηπιο,τα χερια του Μικυ ηταν δεικτες,εννοειται οτι δεν ηξερα να λεω την ωρα.

Πιστευω να λεμε το ιδιο γιατι στην φωτο θελει ματι αετισιο για να το δεις.

Καπου το πετυχα προσφατα στην TV σε καποια ταινια καποιος ηθοποιος το φοραγε μεγαλος σε ηλικια.
:D

Ψαχνω να βρω καλη φωτο,βοηθατε,το θυμαμαι σαν να το εχω μπροστα μου. :(

Kατι χρονια μετα το ξαναφορεσα .

miky.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα