Ρετρό φάρσα με "καρύδι" (και όχι μόνο)

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Joined
17 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.461
Αντιδράσεις
1.058
Αγαπητοί συνφορουμίται, επιτρέψτε μου να μοιραστώ μαζί σας μια "φλασιά" που "έφαγα" πρόσφατα.

Θυμάστε που στα μαγαζιά με "φάρσες" (αλλά εννίοτε και σε πάγκους πανηγυριών), "έπαιζε" πολύ μια "φάρσα" που ήταν

ένα καρύδι, αλλά από μέσα ήταν κούφιο και μόλις το άνοιγες περιείχε ένα ... γυναικείο "σέξυ" (και καλά) εσώρουχο ;

Αδυνατώ να το κατανοήσω, ακόμα και τώρα.

Θέτω τους εξής προβληματισμούς/ερωτήσεις ;

  • Θυμάστε την εν λόγω φάρσα ;
  • Είχατε εσείς (ή κάποιος οικοίος σας) αγοράσει κάτι τέτοιο ;
  • Πιστεύετε (ή πιστεύατε τότε) ότι η συγκεκριμένη φάρσα "έβγαζε γέλιο" ;
  • Πώς θα αντιδρούσατε τώρα/τότε αν ήσασταν "θύμα" μιας τέτοιας "φάρσας" ;
 
το θυμαμαι και πρεπει να υπηρχε και αναλογο το οποιο ειχε μεσα προφυλακτικο..ποτε μου δεν καταλαβα αυτη τη φαρσα αλλα και πολλες αλλες απο αυτες...δεν πιστευω οτι εβγαζε γελιο αλλα παλι..αυτο ειναι υποκειμενικο...τωρα αν μου το εδιναν θα ελεγα εκπληκτος "που το βρηκες ρε?" και "που το θυμηθηκες αυτο?"
 
Πραγματικα θα ηθελα να σφιξω το χερι του εφευρετη!

Τι συνειρμο εκανε ο μεγκα-τσιφ και συνδυασε καρυδι και βρακι?

Παλι καλα που δεν σκεφτηκε το αντιθετο! (βρακι με καρυδια!!)
 
Επειδή δεν την θυμάμαι την φάρσα, μπορεί να φανεί λίγο ανόητη η ερώτηση, αλλά πως χώραγε μέσα σε καρύδι ένα εσώρουχο;8) Ήταν σε φυσικό μέγεθος;
 
RIO είπε:
Επειδή δεν την θυμάμαι την φάρσα, μπορεί να φανεί λίγο ανόητη η ερώτηση, αλλά πως χώραγε μέσα σε καρύδι ένα εσώρουχο;8) Ήταν σε φυσικό μέγεθος;
Είχα και εγώτην ίδια απορία.

Υποθέτω ότι το ύφασμα θα ήταν ιδιαίτερα λεπτό και φυσικά το μέγεθος, μάλλον το "απολύτως απαραίτητο".
 
χμμμ...ναι, το θυμάμαι... ψιλοκρυάδα ήταν... είχα κάνει πλάκα στην συγχορεμένη την γιαγιά μου, όταν είχα βάλει ένα τέτοιο "καρύδι" ανάμεσα σε άλλα κανονικά που είχε πάρει, για να φτιάξει μία πίτα... το πιο μεγάλο γέλιο όμως είχε πέσει με έναν οικογενειακό μας φίλο, στον οποίο είχα δώσει "φουντούκι" με τη φλούδα, το οποίο είχε μέσα προφυλακτικό! Στην αρχή νόμιζε πως ήταν τσίχλα και άρχισε να το μασάει!!! 8)
 
Stanfromgreece είπε:
χμμμ...ναι, το θυμάμαι... ψιλοκρυάδα ήταν... είχα κάνει πλάκα στην συγχορεμένη την γιαγιά μου, όταν είχα βάλει ένα τέτοιο "καρύδι" ανάμεσα σε άλλα κανονικά που είχε πάρει, για να φτιάξει μία πίτα... το πιο μεγάλο γέλιο όμως είχε πέσει με έναν οικογενειακό μας φίλο, στον οποίο είχα δώσει "φουντούκι" με τη φλούδα, το οποίο είχε μέσα προφυλακτικό! Στην αρχή νόμιζε πως ήταν τσίχλα και άρχισε να το μασάει!!! 8)
χαχαχαχαχαχα απο εκει μαλλον θα εμνευστηκαν και αυτη την διαφιμηση [video=youtube;RZ0y4ng-sH0]
 
δεν θυμάμαι αυτή τη φάρσα...δεν μου είχε τύχει να δω...

Θεωρώ ότι δεν είναι αστεία αυτά, τα βρίσκω κρύα και αν τύχαινε/αν τύχει να είμαι...θύμα μιας τέτοιας φάρσας...θα νευρίαζα/θα νευριάσω γιατί θα το έβρισκα/θα το βρω σαχλό...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα