Στιγμές ρετροεπιτυχίας

@αριάδνη

Μακάρι να είχα τέτοια επιτυχία.
 
και όμως από ολες τις σουρεαλ ιστοριες που εγραψα η δικη σου, της μαριαννας και της λόρι ίσως και να γινονται καθοτι το μουσειο της κάντυ στην ιαπωνια υπάρχει και μπορεις να βρεις όλη την στεπ τζουν από το ιντερνετ :cool:
 
αριαδνη είπε:
daredevil: φτιαχνει το δικο της ρετρό καφε στο θησειον, οπου εκει θα γινονται οι ρετροσυναντησεις :) προσλαμβανει εμενα ως γκαρζονα και την βαζω με το ζορι να βλέπει καντυ στην γιγαντοθονη του μαγαζιου(...)
....όπου χακερεύει τη γιγαντοοθόνη και συνδέει παιχνιδοκονσόλες προς τέρψιν του παιχνιδόφιλου λαού! :diablotin: :diablotin: :diablotin:

(στα κρυφά, βλέπει την Candy και πλαντάζει στο κλάμα! :p )
 
Αυτά είναι....για την Milla Jovovich, χαλάλι το κυνηγητό από τους κανίβαλους.... :D
F7YMt6pbEAARn3z.jpeg
Η κάτω είναι η κόρη δείτε ομοιοτηταimages (5).jpeg
H κορη της εδώ 15 ετων όσο ήταν ακριβώς η Μίλα όταν έπαιζε στην γαλάζια λιμνη
 
Η Milla Jovovich έπαιζε στο Return to the Blue Lagoon(1991) οπου ήταν και η συνέχεια της γαλάζιας λίμνης.

Θυμόμουν την πρώτη ταινία με την Μπρουκ Σιλτς. Την συνέχεια της με την Μιλά Γ. δεν την έχω δεί αλλα μου έχουν πει ότι λίγο/πολύ είναι η ίδια υπόθεση.
 
Η Milla Jovovich έπαιζε στο Return to the Blue Lagoon(1991) οπου ήταν και η συνέχεια της γαλάζιας λίμνης.

Θυμόμουν την πρώτη ταινία με την Μπρουκ Σιλτς. Την συνέχεια της με την Μιλά Γ. δεν την έχω δεί αλλα μου έχουν πει ότι λίγο/πολύ είναι η ίδια υπόθεση.
Ωραία Ταινιούλα είναι Ε και τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή να δούμε το 3 και με την κόρη η οποία είναι ηθοποιός και παίζει ήδη σε ταινιεςimages (6).jpegδεν είναι ιδιες; gettyimages-1247868540-640886287caf6.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα