Συγνώμη κύριε ποιος είστε?

dadmin

Banned
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
4.698
Αντιδράσεις
120
Ηρθε ο καιρος για ενα Αποκαλυπτικο φωτοκουιζ διαφορετικο απο τα αλλα... :diablotin:

Ο (παρακατω) εικονιζομενος κυριος ειναι - συγνωμη - ηταν μεχρι προτινος Υπερμαχος του Ανοιχτου Κωδικα , του Ελευθερου Λογισμικου , της CPU 6502 , του C64 , της Amiga και πανω απο ολα του δικαιωματος της Διαφορετικοτητος και της Ελευθεριας στον ψηφιακο μας κοσμο.

Με δεκαδες posts - αλλες φορες ησυχα - αλλες με επιτηδευμενα οργιλο υφος εδωσε επι πολλους συναπτους μηνες το στιγμα του στο Forum και οι καυγαδες του με τους εκπροσωπους (μισθοδοτικα ή ακομα και μετοχικα) της oxoapodo Εταιρειας που κρυβεται απο πισω - ηταν παροιμιωδεις.

Ομως επειδη ολα εχουν ενα τελος - και καλες μεν οι Ιδεες αλλα το τραπεζακι του καθιστικου δεν γεμιζει απο αυτες....ο εν λογω κυριος υπεπεσε στο μοιραιο...

Η φωτο τραβηγμενη πριν 2 μερες σε γνωστο δρομο της Ν.Σμυρνης

 


005rh8.jpg


 


Λεπτομερεια: το πορτοφολι που κραταει δεν ειναι το δικο του - το εδιναν δωρο μαζι με το 360 και ναι ειναι γεματο. oxoapodo Marketing ???

 

 

 


Ερωτηση Ενα: Ποιος ειναι ?

 


Ερωτηση Δυο: Ειναι απλο μελος εδω ? ή μηπως εχει αναλαβει και ...super καθηκοντα ?





Ερωτηση Τρια: Εχει καταλαβει οτι αγορασε το απλο (Core) μοντελο (ναι αυτο που συμφερει εναντι του Wii..) και οτι θα χρειαστει μια μικρη περιουσια ακομα για να παιξει κανα παιχνιδι ?


 

 

 





 
Βρε βρε καλώς το παιδί......

Τα σκάμε στην M$?

ΩΠΑ!!!!!!!!!!!
 
Xαχαχα τρελη αποκαλυψις!!!!!

Να βγει δημοσια και να κανει δηλωσεις...αμεσα!

(περιττο να πω οτι παραλιγο να φυγω απο τη καρεκλα απο τα γελια!!!)
 
Προβοκάτσια, Photoshop, Gimp κυρίες και κύριοι.

Τάκη πάχυνες βλέπω !
 
Έλληνας gamer, φανατικός οπαδός του open source, με 360,

Ποιός νά'ναι.......
 
Γραψτο ολοκληρο βρε Pooky !

Ελληνας Gamer, πρωην φανατικος οπαδος του Open Source , με 360 και δικο του νησι (με τις επιδοτησεις της oxoapodo Εταιρειας).... Ποιος να ναι ?
 
Βρε λες να'ναι, όχι βρε συ δεν μπορεί.....
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... ρε σεις, με πεθάνατε :biglaugh: :biglaugh:

Το είπε και το'κανε ο αλήτης τελικά :biglaugh:

shock είπε:
Τάκη πάχυνες βλέπω !
Με το άβαταρ που έχω, δεν πείθεται κανείς οτι είμαι οπαδός του open source :tease: :biglaugh: :biglaugh:
 
Xexe σε ποιασανε στα πρασα παληκαρι μου!!!!!! :diablotin:
 
LOL !!

Μήπως σας περισσεύει κάνα premium edition για εμένα? (Πολλά ζητάω :D )
 
Πίσω
Μπλουζα