"Συλλογές μελών" - Χρειαζόμαστε νέες κατηγορίες;

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.332
Αντιδράσεις
1.193
Παρατήρησα οτι υποφόρουμ "Συλλογές Μελών", υπάρχει μόνο στο Gaming section.

Αν κάποιος θέλει να δείξει τη συλλογή του από κόμικς, νομίσματα, δαγκάνες καβουριών, χρησιμοποιημένων τσιχλών, ρομπολαστεξ ή οτιδήποτε άλλο, που μπορεί να τα βάλει;

1. Στο ήδη υπάρχον, κι ας είναι στο Gaming section.

2. Θα δημιουργηθούν άλλα υποφόρουμ "Συλλογές μελών" σε κάθε κατηγορία.

3. Θα δημιουργηθεί ένα ενιαίο section και εκεί θα μπαίνουν όλες ανεξαιρέτως οι συλλογές.

4. Τίποτε από αυτά. Κρατήστε τα λεφτά σας, εποχές που είναι, και μη συλλέγετε τίποτα! :fafoutis:

Αφτά, που λέει και ο Νικολάκης (έχεις κάνει σχολή ρε)!
 
Νομίζω το καλύτερο θα ήταν μια εννιαία κατηγορία εκτός gaming...
 
Στην παρούσα φάση, δεν υπάρχει κάποια πρόβλεψη (βέβαια, από την άλλη, δεν ζητήθηκε κιόλας! :D ) για δημιουργία νέων κατηγοριών.

Το συνηθέστερο (κι αρκετά βολικό) είναι είτε να ποστάρεται στα ήδη υπάρχοντα θρεντς, είτε ν' ανοίγεται ένα καινούριο θέμα στην εκάστοτε υποενότητα με την ένδειξη "Η συλλογή μου από .....".

Π.χ. Αν εγώ έχω μια συλλογή από υπερατού, θα βρω το ανάλογο θέμα και θα την ποστάρω εκεί. Μπορώ όμως άνετα (αν έχω μια μεγάλη συλλογή και όχι 2-3 τράπουλες), ν' ανοίξω ένα θέμα στο υποφόρουμ "Αυτοκόλλητα/Χαρτάκια/Άλμπουμ" με τίτλο "Η συλλογή μου από Υπερατού" και να συζητηθεί ξεχωριστά.

Το διευκρινίζω προς αποφυγή παρεξηγήσεων, ότι για 1-2-3 πράγματα, δε νοείται συλλογή, οπότε και είναι άτοπο / άσκοπο ν' ανοίγονται θέματα! ;)

Σας κάλυψα? :)
 
Ωραια λοιπον αντε να βρω και γω ενα θεμα τωρα να ποσταρω την συλογη μου απο κουκλακια sonic:p
 
metalcandyman είπε:
Ωραια λοιπον αντε να βρω και γω ενα θεμα τωρα να ποσταρω την συλογη μου απο κουκλακια sonic:p
Να φανταστω οτι ολα ειναι χωρις κεφαλι; :diablotin:
 
Φυσικά και με κάλυψες dear Marianne! :)

Εννοείται οτι όταν μιλάμε για συλλογή, μιλάμε για ΣΥΛΛΟΓΗ!
 
Πίσω
Μπλουζα