Συνάντηση Παρασκευή 05/12 για συγκέντρωση υλικών της κίνησης καλής θέλησης του GRM

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Joined
17 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.460
Αντιδράσεις
1.034
[edited by manos426f:Λοιπόν,πρέπει να οργανωνόμαστε σιγά-σιγά και γι' αυτό,συνεπώς ανοίγω το thread εδώ,μια και οι μέρες πλησιάζουν...


(Φυσικά,με την ευκαιρία της συγκέντρωσης,θα πιούμε και τον κλασσικό καφέ μας και θα πούμε τα δικά μας,τα.....GRMικά ! )



Μεταφέρω εδώ λοιπόν τα κατάλληλα posts,από το
αντίστοιχο thread... ]

Λοιπόν παιδιά, προτείνω καταληκτική ημερορμηνία συνάντησης για συγκέντρωση,

την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.

Προτείνω το OLYMPICO στο Σ.Ε.Φ. για τους εξής λόγους :

1. Έχουμε ξαναπάει και το ξέρουμε.

2. Είναι μεγάλο και άνετα μαζευόμαστε και 20 άτομα.

3. Έχει πανεύκολο πάρκινγκ (πολλοί ίσως μεταφέρουν τη συνεισφορά τους με το αμάξι).

4. Είναι 10 λεπτά από το τρένο (όποιος δε θέλει αμάξι).

5. Μιας και θα τα συγκεντρώσω εγώ, λέω να διαλέξουμε κάτι κοντινό σε εμένα.

Παρακαλώ, όσοι συνεχίζουν να ενδιαφέρονται έμπρακτα, να είναι έτοιμοι εγκαίρως.

Λογικά τη Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου, θα ανακοινωθεί και ώρα/ημέρα/μέρος παράδοσης στη ΝΕΒ,

ώστε να μπορεί να είναι παρόν όποιος/α επιθυμεί.

Συμμετοχές:

  • AEON
  • exetlaios (και εκ μέρους juanita + Αmbu_dare)
  • manos426f (και εκ μέρους Omenforever + pooky)
  • Amigos
  • telonio (και εκ μέρους DINO)
  • Rygar ( ; )
  • alkis21 ( ; )


Y.Γ. : Juanita, δε νομίζω ότι μπορούσατε να κάνετε καλύτερη επιλογή, από τα βιβλία της Π.Δέλτα. ΕΥΓΕ !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, εγώ μάλλον δε θα μπορέσω να είμαι παρούσα στη μάζωξη στο ΣΕΦ. :precry:

Μου έσκασε σεμινάριο 1-5/12 3-9 το βράδυ. Τα πρωινά όμως θα είμαι ελεύθερη.

Γίνεται να συναντηθώ με κάποιον και να του τα παραδώσω;;;;:dribble:
 
Juanita είπε:
Παιδιά, εγώ μάλλον δε θα μπορέσω να είμαι παρούσα στη μάζωξη στο ΣΕΦ. :precry: Μου έσκασε σεμινάριο 1-5/12 3-9 το βράδυ. Τα πρωινά όμως θα είμαι ελεύθερη.

Γίνεται να συναντηθώ με κάποιον και να του τα παραδώσω;;;;:dribble:
Αν δε βρεις κάποιον που να έρθει στη συνάντηση,

στη χειρότερη δίνουμε ραντεβού σε κάνα τρένο/μετρό,

μερικές μέρες πριν.

Αν δεν υπάρξει εθελοντής μέχρι αυτήν την Παρασκευή το πρωί, μιλάμε τότε.
 
Οι συνεννοήσεις έγιναν και πιστεύω ότι θα υπάρξουν πολλοί ακόμα υποστηρικτές σε αυτήν την ουσιαστική κίνηση αλληλεγύης. Τα λέμε Εχετλαίε με οσουσδήποτε πρόθυμους να συνεισφέρουν την ερχόμενη Παρασκευή για καφέ και κουβεντούλα.
 
Συνάντηση Παρασκευή 05/12 για συγκέντρωση υλικών της κίνησης καλής θέλησης του GRM

Λοιπόν,πρέπει να οργανωνόμαστε σιγά-σιγά και γι' αυτό,συνεπώς ανοίγω το thread εδώ,μια και οι μέρες πλησιάζουν...

Φυσικά,με την ευκαιρία της συγκέντρωσης,θα πιούμε και τον κλασσικό καφέ μας και θα πούμε τα δικά μας,τα.....GRMικά !

Μεταφέρω εδώ λοιπόν τα κατάλληλα posts,από το αντίστοιχο thread...
 
Θα είμαι ασφαλώς εκεί,φέρνοντας πράγματα εκ μέρων εμού και δύο ακόμη μελών του GRM,του Omenforever και του pooky....
 
Μάνο, όπως είπαμε και από κοντά σήμερα, δυστυχως το Jumbo της περιοχής μου λόγω μικρότερου εμβαδού από τα άλλα αντίστοιχα καταστήματα δεν έχει πιά σχολικά ούτε για δείγμα. Επειδή δεν προλαβαίνω να κατέβω σε κάποιο μεγάλο, σε ευχαριστώ και από εδώ που θα αναλάβεις εσύ το έργο αυτό για πάρτυ μου.

Την Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου παίζεται 50 - 50 να έρθω, δεν μπορώ να ξέρω από τώρα.
 
Ο Ambu_dare επικοινώνησε και αυτός μαζί μου.

Δυστυχώς, μάλλον δε θα μπορέσει να έρθει την Παρασκευή,

όμως θα συναντηθούμε πιό πριν, ώστε να μου δώσει το "υλικό" που συγκέντρωσε.
 
Πρώτιστη σημασία έχει βρε παιδιά να καταφέρουμε να συγκεντρώσουμε και να παραδώσουμε στον exetlaio τα πράγματα από μέρους όλων μας.Και βέβαια,ακόμη καλύτερο θα ήταν να μπορούσαμε να τα πούμε κιόλας επ' ευκαιρία !

Anyway,η συμμετοχή στην προσπάθεια αυτή μετράει ασφαλώς,όχι η παρουσία,αλίμονο !

(άλλωστε κι ο φιλάρας Omenforever δε μπορεί ασφαλώς να είναι εκεί,αλλά συμμετέχει στην κίνηση...)
 
Θέλω πολύ να έρθω αλλά θα εξαρτηθεί από την ώρα αφού μου πέφτει κάπως μακρυά.
 
Η συνηθισμένη ώρα συνάντησης είναι κατά τις 6 το απόγευμα.

Αλλά ουδέποτε έχουμε φύγει, αν δεν κλείσουμε τουλάχιστον ένα δίωρο.
 
Στις 7 εχω ραντεβού με την οδοντογιατρίνα μου για να παίξουμε τις πιτσικουλιές μέχρι τις 21.00:mad:. Ελπίζω να σας προλάβω. Με μηχανή θα είμαι, αλλά δεν υπόσχομαι γιατί δεν ξέρω σε τί κατάσταση θα είμαι μετά :( .

Ολη η σειρά της Π.Δέλτα είναι κορυφαία!!!
 
Θα φέρω και τα πράγματα που προσφέρει ο αγαπητός DINO.

Όποιος δεν μπορεί να παρευρθεί στις 5 του μηνός στο ΣΕΦ, εντός της εβδομάδας αν σας βολεύει, μπορείτε να έρθετε να με βρείτε στον σταθμό του μετρό στον νέο κόσμο κατα τις 17:00 καθημερινά για να μου δώσετε τα πράγματά σας και θα τα μεταφέρω εγώ. Στείλτε μου πμ.
 
άντε .. επιτέλους οργανωνόμαστε.. για να βλέπω συμμετοχές και προσφορές...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα