Σχετικά φθηνά "must have" παιχνίδια gamecube ;

krem13

RetroNuts!
Joined
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.520
Αντιδράσεις
58
τακτοποιώντας για ακόμη μια φορά τα ντουλάπια μου είδα ότι σε σχέση με άλλες κονσόλες στο gamecube έχω τα λιγότερα παιχνίδια,παρόλο που κάποτε είχα βάλει στόχο να προσθέσω κι άλλα.έχω όμως το εξής πρόβλημα,μιας και δεν έχω ασχοληθεί σχεδόν καθόλου με αυτό δεν ξέρω ποια παιχνίδια αξίζουν για αγορά.

μπορείτε λοιπόν να μου προτείνετε μερικά σχετικά φθηνά (που κλείνουν σε σχετικά χαμηλές τιμές στο ebay και παρόμοια sites,χαμηλές γιατί δεν αποτελεί την νο1 προτεραιότητά μου) "must have" παιχνίδια ; εκτός από ότι έχει σχέση με mario (γιατί πολύ απλά δεν δίνω τα,αρκετά,χρήματα που ζητάνε για παιχνίδια που έχουν πουλήσει εκατομμύρια αντίτυπα :rant: )
 
Εγω δεν εχω την εμπειρια απο Ebay απο τιμες κτλ αλλα θα σου αναφερω καποια Must have παιχνιδια για το gamecube χωρις να αναφερω οτι εχει σχεση με Mario.

1.The legend of zelda:The wind waker

2.Metroid prime

3.Resident evil 4

4.Eternal Darkness:sanity's requiem

5.Wave race:Blue storm

6.Pikmin 2

7.F-zero gx

8.Beyond good&evil

9.Metroid prime 2 echoes

10.Animal crossing

11.Star wars rogue squadron II:Rogue leader

12.super monkey ball 2

13.Tales of symphonia

14.Baten kaitos:Eternal wings and the lost ocean

15.Ikaruga

(ολα ειναι με τυχαια σειρα)
 
metalcandyman είπε:
Εγω δεν εχω την εμπειρια απο Ebay απο τιμες κτλ αλλα θα σου αναφερω καποια Must have παιχνιδια για το gamecube χωρις να αναφερω οτι εχει σχεση με Mario.
1.The legend of zelda:The wind waker

2.Metroid prime

3.Resident evil 4

4.Eternal Darkness:sanity's requiem

5.Wave race:Blue storm

6.Pikmin 2

7.F-zero gx

8.Beyond good&evil

9.Metroid prime 2 echoes

10.Animal crossing

11.Star wars rogue squadron II:Rogue leader

12.super monkey ball 2

13.Tales of symphonia

14.Baten kaitos:Eternal wings and the lost ocean

15.Ikaruga

(ολα ειναι με τυχαια σειρα)
ευχαριστώ! να σε ρωτήσω,μήπως ξέρεις πως λέγεται ένα παιχνίδι που είναι μίξη rts με...pinball ; είχε βγει νομίζω τα τελευταία χρόνια και συνοδευόταν και από ένα μικρόφωνο; σε ρωτάω γιατί όταν είχα διαβάσει γι'αυτό μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον αλλά δεν θυμάμαι πλέον πως λέγεται :(
 
Τι με θυμισες τωρα φιλε.Για το Odama μιλας ειχα φαει γερο κολημα.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Τι με θυμισες τωρα φιλε.Για το Odama μιλας ειχα φαει γερο κολημα.

α ναι αυτό είναι :) .....μόλις το "χτύπησα" :D (14,πλήρες και με το μεγάλο κουτί)
 
Μην ξεχάσουμε και το Resident Evil Remake. Το καλύτερο Resident Evil που έχει βγει ποτέ, η φοβερή ατμόσφαιρα και το gameplay του 1ου με τα καλύτερα pre-rendered background γραφικά μέχρι στιγμής σε videogame (μαζί με το RE Zero), αφού δεν θυμάμαι σε αυτή την γενιά κάποιο άλλο παιχνίδι με παρόμοιο τρόπο απεικόνισης.
 
Πίσω
Μπλουζα