Σύγχρονα rosters για το TV Sports Basketball 2012/2013!

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Joined
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.603
Αντιδράσεις
202
Και μάλιστα από Ελληνικά χέρια! Δουλεύει άψογα τόσο με την disk version όσο και με την WHDLoad.

TVSB.jpg


Λεπτομέρειες εδώ

Προβολή συνημμένου 83250
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Super!

(Mου θυμιζει εποχες που ειχαμε προσθεσει ομαδες απο A1 με κατι φιλους που παιζαμε κοντρες σε Pc)

Βtw Μια και διατιθεται δωρεαν ως Download για Amiga (pc/pcengine)

απο την http://www.cinemaware.com/games/tv-sports-basketball/

αραγε θα μπορουσε να διατεθει ... (και) με το καινουριο roster ???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χλωμό για διάθεση προς download με το νέο roster, έχεις ιδέα πόσο πάνε τα licenses για χρήση κανονικών ονομάτων του NBA; Δυστυχώς στα χρόνια που περάσανε αυτή η υπόθεση έγινε big business...οπότε μιλάμε για παρανομία που δεν θα ρίσκαρε ποτέ η Cinemaware να κάνει.

Patch και άγιος ο Θεός λοιπόν...
 
Maddog είπε:
Χλωμό για διάθεση προς download με το νέο roster, έχεις ιδέα πόσο πάνε τα licenses για χρήση κανονικών ονομάτων του NBA; Δυστυχώς στα χρόνια που περάσανε αυτή η υπόθεση έγινε big business...οπότε μιλάμε για παρανομία που δεν θα ρίσκαρε ποτέ η Cinemaware να κάνει.Patch και άγιος ο Θεός λοιπόν...
Οντως .

Ανοησια μου .
 
Πάντως αν κάποιος έχει δυσκολία να περάσει το patch στα ADFs, μπορώ να το κάνω εγώ αν θέλετε.
 
Έπος, έγραψε ο Phantom ! Για κάποιο λόγο όμως έχω κολλήσει αιώνια με το DIY πρωτάθλημα που έφτιαξα πριν κάμποσα χρόνια, με παικταράδες όπως ο Kop Amynas, Nick Xlatsotos, και Dan Kounelos :) Θα δοκιμάσω πάντως να εκσυγχρονιστώ !
 
alkis21 είπε:
Πάντως αν κάποιος έχει δυσκολία να περάσει το patch στα ADFs, μπορώ να το κάνω εγώ αν θέλετε.
Με το ADF Opus δεν φαινεται να ειναι και τοσο δυσκολο

tvsprortdnba.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα