Ταμτάκος

Όποιος ξέρει την οποιαδήποτε πληροφορία για το που μπορεί να βρεθεί ο "Γυφτοροκάς" ας ρίξει ένα π.μ.

Thanks

:) :)
 
Dragon_K. είπε:
Όποιος ξέρει την οποιαδήποτε πληροφορία για το που μπορεί να βρεθεί ο "Γυφτοροκάς" ας ρίξει ένα π.μ.
Thanks

:) :)
Λίγη υπομονή φίλε μου ,θα διενεργηθεί εξορμηση σε καποιες αποθήκες VHS εντός του μήνα και μπορεί κάτι να γίνει και για σένα!

Ελπίζω μόνο να διαθέτεις video...
 
Παίζει κάποια στιγμή να δούμε συνέντευξη του Μιχάλη Μόσιου από το ρετρομάνιαξ;
 
Mορφή ο Ταμτακος...όμως δεν μπόρεσα ποτε να δω ολόκληρη κάποια ταινία του... :(

...Με χάλαγε το παρουσιαστικό του...
 
Εγώ προχωράω το σχόλιο της BETTY που διάβασα και που πολύ σωστά κατά τη γνώμη μου αναφέρει οτι"δε μπορούσε να δει καμία ταινία του ολόκληρη".

Θα πω οτι ούτε μορφή τον θεωρώ,αλλά πραγματικά δε γέλασα ποτέ με το "δήθεν χιούμορ του".Οι ταινίες του που έτυχαν να υποπέσουν στην αντίληψή μου,ήταν επιεικώς απαράδεκτες και τον θεωρώ πολύ κακό ηθοποιό σε συνδυασμό με παρουσιαστικό. Φυσικά ό,τι αναφέρω είναι προσωπικές απόψεις και μόνο.
 
SurvivalHorror είπε:
Εγώ προχωράω το σχόλιο της BETTY που διάβασα και που πολύ σωστά κατά τη γνώμη μου αναφέρει οτι"δε μπορούσε να δει καμία ταινία του ολόκληρη".Θα πω οτι ούτε μορφή τον θεωρώ,αλλά πραγματικά δε γέλασα ποτέ με το "δήθεν χιούμορ του".Οι ταινίες του που έτυχαν να υποπέσουν στην αντίληψή μου,ήταν επιεικώς απαράδεκτες και τον θεωρώ πολύ κακό ηθοποιό σε συνδυασμό με παρουσιαστικό. Φυσικά ό,τι αναφέρω είναι προσωπικές απόψεις και μόνο.

σαν ταμτακος πιστευω ηταν αναγκαστικα επαναλαμβανομενος και ισως και κουραστικος.γιατι αυτος ο ρολος ξεπερνα αναγκαστικα την τυποποιηση και την μανιερα,προσωπικα πιστευω ηταν αρκετα καλος ηθοποιος και φαινεται κυριως στο ρολο του στο "ενα γαλαστο απογευμα" αλλα ακομη και στην μεγαλη αποφαση
 
Καλός ηθοποιός ο Μόσιος ( Η μεγάλη απόφαση, Ένα γελαστό απόγευμα), αλλά και εγώ να πω την αλήθεια, ποτέ δεν μπόρεσα να δω ολόκληρη ταινία με Ταμτάκο. Με κούραζε και ο τρόπος ομιλίας του.
 
Καλός ηθοποιός ο Μόσιος ( Η μεγάλη απόφαση, Ένα γελαστό απόγευμα), αλλά και εγώ να πω την αλήθεια, ποτέ δεν μπόρεσα να δω ολόκληρη ταινία με Ταμτάκο. Με κούραζε και ο τρόπος ομιλίας του.
Τον είχα δει στον κηφισσο παιδιά όταν ήμουν 19 χρόνων κάπου τόσο ψηλός αρκετα
 
Πίσω
Μπλουζα