Τα πιο γνωστά Saturn μοντέλα

SONIC είπε:
1on ειμαι ζωντανος ακομα!!!! :) 2ον ποσα εσκασες για το ραδιαντ σιλβεργκαν?
1ον) χαιρόμαστε ιδιαίτερα

2ον) το αντάλλαξε με εμένα. Πήρα το ECW Anarchy Rulz για DC και του έδωσα 100 Saturn games :p
 
geoanas είπε:
Είσαι πρώτος !!!:biglaugh:@pitsunami

Βρει τα κουτιά σου θέλουν ξεσκόνισμα επειγόντως !!! τσκ!τσκ!τσκ!

Άνευ πλάκας πάντως ,έχεις Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η συλλογή !!

Thanks, to savatokyriako exei fasina!! :)
 
Maddog είπε:
1ον) χαιρόμαστε ιδιαίτερα2ον) το αντάλλαξε με εμένα. Πήρα το ECW Anarchy Rulz για DC και του έδωσα 100 Saturn games :p
παλιομαρτυριάρη !!!:biglaugh:
 
Maddog είπε:
1ον) χαιρόμαστε ιδιαίτερα2ον) το αντάλλαξε με εμένα. Πήρα το ECW Anarchy Rulz για DC και του έδωσα 100 Saturn games :p

To εκλεψες το παλικαρη!!!:biglaugh::biglaugh:
 
Πείτε μου κάτι : Κάποτε είχα διαβάσει σε μία διαφήμιση πως το λευκό Saturn , το οποίο βγήκε αργότερα από το μαύρο , είχε επεξεργαστή 33% ταχύτερο από το μαύρο . Είναι αλήθεια ;
 
Το λευκό Saturn είναι Ιαπωνικό μοντέλο, δεν βγήκαν ποτέ Ευρωπαικά ή Αμερικάνικα σε άλλο χρώμα από μαύρο.

Το βασικό hardware είναι ίδιο σε όλα, για τον απλούστατο λόγο ότι τέτοιες χοντρές αλλαγές στο hardware θα προκαλούσαν πιθανώς μεγάλα προβλήματα συμβατότητας με τα υπάρχοντα παιχνίδια (που θα είχαν προγραμματιστεί με γνώμονα το σύνηθες hardware).

Κάποιοι λένε ότι έχει λίγο ταχύτερο CD access, αλλά προσωπικά νομίζω ότι είναι μούφα η φήμη. Πάντως είναι πολύ πιό όμορφο! :)
 
Maddog είπε:
Το λευκό Saturn είναι Ιαπωνικό μοντέλο, δεν βγήκαν ποτέ Ευρωπαικά ή Αμερικάνικα σε άλλο χρώμα από μαύρο.
Το βασικό hardware είναι ίδιο σε όλα, για τον απλούστατο λόγο ότι τέτοιες χοντρές αλλαγές στο hardware θα προκαλούσαν πιθανώς μεγάλα προβλήματα συμβατότητας με τα υπάρχοντα παιχνίδια (που θα είχαν προγραμματιστεί με γνώμονα το σύνηθες hardware).

Κάποιοι λένε ότι έχει λίγο ταχύτερο CD access, αλλά προσωπικά νομίζω ότι είναι μούφα η φήμη. Πάντως είναι πολύ πιό όμορφο! :)
θυμαμαι που το εχει φερει το 1994 χριστουγεννα το teleclub θησεως, ειχαμε παθει πλακα ολοι, καθε βραδυ περνουσαμε να το δουμε(μας εκανε εντυπωση το χρωμα), αν θυμαμαι καλα ειχαν βαλει να παιζει στην βιτρινα το panzer dragoon 1 :eek::eek::eek::eek:
 
Wally είπε:
hisatopen.jpg


Navi Saturn

Ουσιαστικα ενα Hi-Saturn με οθονη και video-audio εισοδους και αλλα παραξενα
Κάτι σαν το Treamcast ή το PS One. Και τι δε θα δινα να είχα ένα τέτοιο...
 
Πίσω
Μπλουζα