Τελευταία Έξοδος: Kill Neal !

Βρήκα κι άλλα δύο γεναιολογικά δέντρα και σας τα στέλνω!


Το πρώτο το έχουν φτιάξει δύο φαν της Κάντυ, αλλά το έχουν εγκρίνει η Μιζούκι και η Ιγκαράσι!



Άρα... Ελίζα ανηψιά του Άλμπερτ και κα Ράγκαν αδελφή του....



Δεν μπορώ να το χωνέψω αυτό με τίποτα!!!!!!!!!!!!
:banghead:

 






ccfami10.jpg

ccboxf10.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απο το γενεολογικο δεντρο φαινεται οτι η Ελιζα δεν ηταν "εξ αιματος" συγγενεις των υπολοιπων, αλλα η Ελρου ειχε παντρευτει καποιον που ειχε ηδη παιδια.
 
Δεν ξέρω για το πρώτο... δε στέκει...

Ο Άλμπερτ είχε τονίσει πως μοναδική του αδερφή ήταν η Ροζμαρυ και μετά και το δικό της θάνατο είχε απομείνει ολομόναχος...

Πιό λογικό μου φαίνεται να είχε και άλλη αδερφή η Ελροϋ τη γιαγιά των Άρτσυ και Στήαρ...

Πάντως, αν το δεύτερο ισχύει προσέξτε ότι και πάλι δεν αναφέρεται δεύτερος γονέας της κας Ράνκαν...

Μήπως ν΄ανοίγαμε θρεντάκι για το γενεολογικό δέντρο;;;
 
Κι εγώ το σκεφτόμουν να βάλουμε το γεναιολογικό δέντρο κάπου ξεχωριστά!


χτες έψαχνα να τα βρω και δε θυμόμουν σε ποια ενότητα τα είχαμε!!!



Ο Άλμπερτ, πράγματι είχε πει ότι η μητέρα του Άντονυ είναι η μοναδική αδελφή του.



Όμως το είχε πει στο άνιμε. Το έχει πει και στο μάνγκα???
 
Θα το ψάξω και θα επανέλθω!

-edit-

Το μόνο που κατάφερα να βρω είναι μιά αναφορά του Άλμπερτ πως η Ρόζμαρυ ήταν η μεγάλη του αδερφή...

Πουθενά όμως δεν αναφέρει αν ήταν και η μοναδική χωρίς όμως αυτό να αποκλείεται...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θέλω να μάθω κορεάτικα και γιαπωνέζικααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Αφού σου είπα:

Καλοκαίρι με Turri Koukou και Juanita στον Καρφά με τον δάσκαλο των Ιαπωνικοκορεατικοκινεζικών και τα βιβλία απλωμένα πάνω στην άμμο... :cheers:

Σκέφτεσαι τίποτα καλύτερο;;;;

(Ο Turri αποφεύγει να απαντήσει... :D αλλά έχω κίνητρο: θα βλέπει επιτέλους τα DVD το χειμώνα χωρίς ν΄αναρωτιέται τί λένε.... :wave: )
 
Πίσω
Μπλουζα