Τζιβαέρι (MEGA)

namaipali

RetroN00b
Joined
9 Mαϊ 2008
Μηνύματα
10
Αντιδράσεις
1
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ MEGA...ΤΖΙΒΑΕΡΙ ΛΕΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ Η ΒΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ,Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ,Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΧΟΥ Κ ΑΛΛΟΙ...ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΗΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ???????????????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
namaipali είπε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ MEGA...ΤΖΙΒΑΕΡΙ ΛΕΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ Η ΒΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ,Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ,Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΧΟΥ Κ ΑΛΛΟΙ...ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΗΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ???????????????????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
KAI KATI AKOMA...AN EΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΙΑ...ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM...
 
Φίλε namaipali,αφού σε καλωσορίσω στο forum,θα σου συστήσω τα εξής:

A)Μην γράφεις με κεφαλαία,είναι σαν να φωνάζεις...

Β)Προσπάθησε οι αναφορές σου να είναι retro-θεματολογίας και,για να σε βοηθήσω,ως retro ορίζουμε κυρίως κάτι που "ακουμπάει" άντε και την αρχή των 90's...

Γ) Κυρίως:ΜΗ ζητάς εδώ links για download πνευματικά κατοχυρωμένου οπτικοακουστικού υλικού,με άλλα λόγια εδώ μπορούμε να μιλάμε για παλιές σειρές,αλλά δε ζητάμε αλλά ούτε και δίνουμε links για κατέβασμα επεισοδίων αυτών...

Ρίξε οπωσδήποτε μια ματιά στους κανονισμούς λειτουργίας του forum ,ώστε να έχεις μια συνολική εικόνα για το τι επιτρέπεται και τι απαγορεύεται στο forum αυτό...

Και πάλι,καλώς ήρθες....
 
manos426f είπε:
Φίλε namaipali,αφού σε καλωσορίσω στο forum,θα σου συστήσω τα εξής:
A)Μην γράφεις με κεφαλαία,είναι σαν να φωνάζεις...

Β)Προσπάθησε οι αναφορές σου να είναι retro-θεματολογίας και,για να σε βοηθήσω,ως retro ορίζουμε κυρίως κάτι που "ακουμπάει" άντε και την αρχή των 90's...

Γ) Κυρίως:ΜΗ ζητάς εδώ links για download πνευματικά κατοχυρωμένου οπτικοακουστικού υλικού,με άλλα λόγια εδώ μπορούμε να μιλάμε για παλιές σειρές,αλλά δε ζητάμε αλλά ούτε και δίνουμε links για κατέβασμα επεισοδίων αυτών...

Ρίξε οπωσδήποτε μια ματιά στους κανονισμούς λειτουργίας του forum ,ώστε να έχεις μια συνολική εικόνα για το τι επιτρέπεται και τι απαγορεύεται στο forum αυτό...

Και πάλι,καλώς ήρθες....
ωπ...συγγνωμη στ αληθεια δεν ηθελα να δημιουργησω προβλημα...ευχαριστω για την βοηθεια... :cool:
 
Μην τις εκλάβεις ως παρατηρήσεις αυτές φίλε μου,συμβουλές είναι για μια πιο άνετη κι απροβλημάτιστη παραμονή σου στο forum αυτό....

Άλλωστε πρόβλημα δεν δημιούργησες,και φαίνεται για αρχή ότι θες να κινηθείς στα πλαίσιά μας κι αυτό είναι θετικό... :thumbup:
 
Αααα!! το μονο που θυμαμαι απο αυτη τη σειρα ηταν το μαμάτο 'εθνικ' τραγούδι των τίτλων που ελεγε ο Πάριος. Αν υπηρχαν οι τιτλοι πουθενα Online θα με ενδιεφερε κι εμενα
 
Rakeesh είπε:
Αααα!! το μονο που θυμαμαι απο αυτη τη σειρα ηταν το μαμάτο 'εθνικ' τραγούδι των τίτλων που ελεγε ο Πάριος. Αν υπηρχαν οι τιτλοι πουθενα Online θα με ενδιεφερε κι εμενα
και εγω αυτο ψαχνω γι αυτο και ζητησα εστω κι ενα επεισοδιο...για να απομονοσω το τραγουδι απο τους τιτλους τελους και αρχης απο την φωνη του παριου...απ'οτι ξερω κυκλοφορησε απο τον νομικο...ομως αλλο παριος...!!!
 
Χαχαχα!!! Απιστευτο!! Κατι μου ελεγε οτι κι εσυ γι'αυτο το ηθελες αλλα δεν το περιμενα. Καλη τυχη! :D
 
Πίσω
Μπλουζα