Τηλετώρα

attack

Banned
Αντιδράσεις
5
Wally είπε:
Περναγα τυχαια και επεσε το ματι μου στο κτηριο στο Νεο Κοσμο. Οι επιγραφες υπαρχουν ακομα.Μια προχειρη φωτο:

attachment.php
ετσι ειναι και σημερα.περιεργως τελευταια αλλαξαν τα ρολλα στο ισογειο (δεν φαινεται στη φωτογραφια καθαρα).

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
3.725
Πεθανε ο Γρηγορης Μιχαλοπουλος σε ηλικια 75 ετων που ηταν, εκτος αλλων, και ιδιοκτητης του ΤΗΛΕΤΩΡΑ

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
3.725
Ηταν πολυ καλτ οι βραδυνες εκπομπες του. Γουσταρα οταν φορτωνε. RIP.

Αραγε ο Δενδρινος να ζει ακομα?

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Αντιδράσεις
822
Wally είπε:
Πεθανε ο Γρηγορης Μιχαλοπουλος σε ηλικια 75 ετων που ηταν, εκτος αλλων, και ιδιοκτητης του ΤΗΛΕΤΩΡΑ
Αν και θα προτιμούσα ξεχωριστό θρεντ "RIP Γρηγόρης Μιχαλόπουλος", θα αρκεστώ σε ένα "ελαφρύ το χώμα που τον σκέπασε" εδώ.

Υ.Γ. Θα "ζει" για "πάντα" στη βιντεοθήκη μου, σε συλλεκτικό DVD στο οποίο ο μακαρίτης,

εκφωνεί μακροσκελέστατο και πύρινο λόγο, στην κηδεία έταιρου (αμφιλεγόμενου) πολιτικού άνδρα.

Thor

RetroMasteR
Αντιδράσεις
450
Ουδέποτε τον συμπάθησα (για οποιαδήποτε από τις ιδιότητες του) οπότε το γεγονός ότι άλλαξε η βιολογική του κατάσταση δεν θα με κάνει να αλλάξω άποψη

retrotypos

RetroN00b
Αντιδράσεις
4
Wally είπε:
Περναγα τυχαια και επεσε το ματι μου στο κτηριο στο Νεο Κοσμο. Οι επιγραφες υπαρχουν ακομα.Μια προχειρη φωτο:

attachment.php
το εχουν αφησει ετσι και ειναι σαν να λειτουργει αν δεν ξερει καποιος που θα περασει απ'εξω

Steve86

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
47
Ακριβώς έτσι. Μόνο που δεν εξέπεμπε για καιρό, αλλά για ένα μικρό διάστημα.
Δεν έπιανε ούτε στο κέντρο όταν έκανε εκπομπή από άλλη συχνότητα όπως είχαν ανακοινώσει. Το κτίριο που στεγαζόταν ο σταθμός γράφει ΤΗΛΕΤΩΡΑ μέχρι και σήμερα και είναι στην Ηλία Ηλιού στο Νέο Κόσμο, ανάμεσα Ηλιουπόλεως και Βουλιαγμένης. Απ' όσο έχω παρατηρήσει από τη Βουλιαγμένης φαίνεται στην ταράτσα του να υπάρχει μια μεγάλη κεραία που πάνω της έχει κολλημένο και ένα δορυφορικό κάτοπτρο τα οποία δεν έχω καταλάβει τι εκπομπή θα μπορούσαν να κάνουν.

Μπλουζα