Τι να κάνω παλιά κόμικς;;;

Rakeesh

RetroDB Feeder
Joined
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.581
Αντιδράσεις
1.732
Απο μικρος μαζευα πολλα κομικς του στυλ Ποπαυ, Μικυ Μαους, Μπαγκς Μπανυ, Πινοκιο, Φελιξ, Βαβουρες, Τιραμολα, Σεραφινο και αλλα πολλα. Επισης ειχα διαφορα της Καντυ-Καντυ, Μικρο Τεστ, και Ντισνευ Παιχνιδια (κατι σαν σταυρολεξοειδες περιοδικο, αλλα με παιχνιδια ειδικα σχεδιασμενα απο καποια υπο-εταιρεια της Disney).

Θελω να απαλλαχτω απο αυτα. Πολλα απο αυτα τα εχω δωσει σε παιδια της γειτονιας το οποιο το εχω ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ :( γιατι μετα τα πεταξαν... και δεν ξερω τι να κανω τα υπολοιπα. Να τα πουλησω σε κανα Μοναστηρακι να 'πιασουν τοπο';

Οποιος θελει παντως, πολυ ευχαριστως να του φερω μια τσαντια :)
 
Αν δε σου κάνει κόπο, πέρνα και μια βολτούλα από εμάς!!! :biglaugh:

Ρίξε μια ματιά στην υπογραφή μου... :)
 
Αυτά της Candy-Candy εννοείται πως τα θέλουμε διακαώς!!!Αν είχες την ευγενή καλοσύνη να μας τα δώσεις...:animrolleyes:

[edit] Εκτός κανονισμών [edit] Σ'ευχαριστούμε πάντως που μας σκέφτηκες!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα δω ποσα εχω ακομα και ευχαριστως θα σου τα χαρισω, αρκει να εισαι Αθηνα.. παντως δεν ειναι ολα :(

Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας. Ηδη μου μιλησαν 3 ατομα που ενδιαφερονται για τα κομικς και γιαυτο θα παρακαλουσα να μη μου στειλουν αλλες αιτησεις γιατι δε θελω να καταφυγω σε... κληρωση :Ρ

οποιος προλαβε προλαβε
 
Απλά να πω κι εγώ ένα "μπράβο" κι ένα "ευχαριστούμε", μιλώντας φαντάζομαι εκ μέρους και όλου του φόρουμ. :)
 
Πίσω
Μπλουζα