Το 2012 μας τελείωσε. Χαρούμενο 2013!

Καλή χρονιά σε όλους! Να έχετε ό,τι επιθυμείτε! :)
 
Εύχομαι το 2013 να μην είναι χειρότερο από το προηγούμενο και να μας προετοιμάσει για ένα καλύτερο...2015!
 
Επειδή είδα πολλούς από εσάς να εύχονται το 2013 να είναι καλύτερο από το 2012, να φέρει πολλές χαρές, να είναι πιο δημιουργικό εεε και λίγο η βαρεμάρα ... είπα να ξαναφτιάξω λογαριασμό στο φορουμάκι σας έτσι ώστε οι ευχές σας να γίνουν πραγματικότητα!!!!

Επίσης θέλω να πω πως το αδικότατο ban του προηγούμενου λογαριασμού μου (rtms) με πλήγωσε τόσο πολύ με την συνέπεια να μην βγω για 3 ολόκληρες ώρες από το σπίτι μου (το ξέρω το πήρα κατάκαρδα).

Τέλος είπα να δείξω ανωτερότητα και να ευχηθώ στο mod team καλή χρονιά και χρόνια και χρόνια πολλά, για τα μάτια του κόσμου...
 
Καλή χρονιά και από μένα!Εύχομαι υγεία σε όλα τα μέλη του forum και στους συγγενείς τους,υγεία γενικότερα σε όλο τον κόσμο,θετική σκέψη και όλα τα άλλα έρχονται.Εύχομαι πολλές αποκλειστικότητες για το forum,καλή δουλειά στα μέλη,να βρουν όσο πιο σπάνια videos γίνεται,να "ξεθάψουμε και άλλους θησαυρούς" και τέλος περιμένω τη ρετροσυνάντηση!!!!!!!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα