Τρόφιμα και ποτά

Μια χαρά perla. Το βλέπω και υγιεινό. 0 γρ. λίπος και 2 γρ. φυτικές ίνες και μόνο 50 θερμίδες. Τώρα από γεύση, αν κρίνω από το ποστ του Elephandas μάλλον δεν λέει και πολλά.

:rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αλλού το πήγαινε το ποστ μου, μην κάνεις πως δεν κατάλαβες, αλλά και κυριολεκτικά δεν λεγανε τίποτε. Υπάρχουν διάφορες ποικιλίες, δεν δοκίμασα όλες, αλλά γενικά είναι ένα άνοστο πράμα, χωρίς λιπαρά, χωρίς αλάτι, πόυ να τη βρει τη γεύση? Μόνο ως βάση για να βάζεις νόστιμα κι ανήθικα από πάνω είναι, αλλά καλύτερα να φας τα απο πάνω και να πετάξεις το kavli.
 
elephadas είπε:
Αλλού το πήγαινε το ποστ μου, μην κάνεις πως δεν κατάλαβες, αλλά και κυριολεκτικά δεν λεγανε τίποτε.
Σε μένα απευθύνεσαι; Τι εννοείς αλλού πήγαινε το ποστ σου και μην κάνω πως δεν κατάλαβα; Είπες ότι δεν είχε ωραία γεύση και αυτό ανέφερα. Δεν υπάρχει κάποιο υπονοούμενο.
 
johnny19818 είπε:
Ωραια. Τι ηταν ομως τελικα; Κατι σαν φρυγανιες; Φανταζεστε καμπανια οπως το "ποσα πορτοκαλια φαγατε σημερα;" με αυτο το προιον;

perlastar είπε:
Μιας και ρώτησες κιόλας Johnny, δεν μπορώ να κρατηθώ, θα δείξω τη φωτογραφία που βρήκα. Δεν είναι ακριβώς η ίδια συσκευασία, αλλά μου αρέσει ειδικά γιατί είναι μεγάλη (η φωτογραφία εννοώ :p ), και φαίνεται καθαρά το προϊόν. Ορίστε, είναι και crispy όπως λέει η περιγραφή... :D
Προβολή συνημμένου 131632

johnny19818 είπε:
Μια χαρά perla. Το βλέπω και υγιεινό. 0 γρ. λίπος και 2 γρ. φυτικές ίνες και μόνο 50 θερμίδες. Τώρα από γεύση, αν κρίνω από το ποστ του Elephandas μάλλον δεν λέει και πολλά.:rofl: :rofl:
είναι φρυγανιές διαίτης όπως οι LINEA που είχαν κυκλοφορήσει τη δεκαετία του 90...όσο για το όνομα...ακόμα γελάω...
 
Τζόνυ,ωραίες οι φωτογραφίες! :thanx2:

υπάρχουν και ποπ-κορν για όσους δεν κάνουν δίαιτα.

707731_0.jpg
 
johnny19818 είπε:
Σε μένα απευθύνεσαι; Τι εννοείς αλλού πήγαινε το ποστ σου και μην κάνω πως δεν κατάλαβα; Είπες ότι δεν είχε ωραία γεύση και αυτό ανέφερα. Δεν υπάρχει κάποιο υπονοούμενο.
Υπονοούμενο υπήρχε στο δικό μου ποστ που προηγήθηκε, και νόμισα πως το έπιασες διότι είχες βάλει δύο :rofl: . Αποτυχημένη απόπειρα αστείου από τη μεριά μου ήταν, δεν χρειάζεται να το εξηγήσω διότι ένα αστείο που δεν δουλεύει γίνεται όλο και χειρότερο όσο περισσότερο το αναλύει ο δράστης.

Κρακεράκια πάντως θα τα χαρακτήριζα, όχι φρυγανιές.

Αμάν, τι σπηλιά του Αλή Μπαμπά όλο θησαυρούς είναι αυτό που βλέπω από πάνω μου?! Τα θέλω όλα (δυστυχώς στο σπίτι μου υπάρχει μόνο 1.5 πακετάκι πτι μπερ Παπαδοπούλου)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μια χαρα ηταν το υπονοουμενο σου ελεφαντα το πιασαμε, απολογηθηκες και στο υπονοουμενο, μην απολογεισαι και τωρα :D
 
civic79 είπε:
Τζόνυ,ωραίες οι φωτογραφίες! :thanx2: υπάρχουν και ποπ-κορν για όσους δεν κάνουν δίαιτα.
Σ'ευχαριστώ civic79. Χαχαχα ωραίο και το ποπ κορν σου. :rofl:
 
civic79 είπε:
Τζόνυ,ωραίες οι φωτογραφίες! :thanx2: υπάρχουν και ποπ-κορν για όσους δεν κάνουν δίαιτα.

707731_0.jpg

χαριτωμένο το όνομα του προιοντος!!!
 
Πίσω
Μπλουζα