Φόβος και Πάθος -1990

Dominion

RetroMasteR
Joined
17 Μάρ 2006
Μηνύματα
1.463
Αντιδράσεις
526
Σειρά του Γιάννη Χαρτοματζίδη

που προβλήθηκε από τον ΑΝΤ-1 τη σαιζόν 1990-1

με τους Πάνο Μιχαλόπουλο, Λίλα Καφαντάρη

και Γιώργο Λέφα (στο ρόλο του κακού) και τον ypercult Γιάννη Κοντοπίδη (ένα πανύψηλο κοτσιδάκια που συνήθως στα τέλη 80 έπαιζε σε βιντεοταινίες τον κακό)
 
Tι εγινε εδω κανεις αλλος δεν θυμαται αυτη τη φοβερη σειρα?!! :confused:

Θυμαμαι ελαχιστα πραγματα ομως ειχε φοβερη ατμοσφαιρα στις σκηνες με τη βιλα και καλοδουλεμενο σεναριο!

Ειχα πετυχει πριν μερικα χρονια ενα επεισοδιο της στο extra απο τοτε ομως τιποτα...!

Γιατι αραγε ο Αντ1 δεν την εχει περασει ακομα στο site του και μου εκανε εντυπωση που ουτε ενα αποσπασμα της δεν εχει βαλει κανεις....!
 
Την απέφευγα μικρός αυτή την σειρά, γιατί μου φαινόταν πολύ βίαιη. Όπως και το "Τραστ"...
 
Μακαρι να μπορουσαμε να την βρουμε καποπυ να την κατεβασουμε :(

 


Μου αρεσε πολυ πιτσιρικας.
 
Funky_Axl είπε:
Μακαρι να μπορουσαμε να την βρουμε καποπυ να την κατεβασουμε :(
Μόνο αν το ίδιο το κανάλι τη διαθέσει νόμιμα μέσω Webtv ή αν διατεθεί (λέμε τώρα!) από κάποιο περιοδικό! :)

Αναφορές σε παράνομο κατέβασμα απαγορεύονται ρητότατα από τους κανονισμούς του φόρουμ!

Αυτό, προς αποφυγή παρεξηγήσεων! ;)
 
D@redevil είπε:
Μόνο αν το ίδιο το κανάλι τη διαθέσει νόμιμα μέσω Webtv ή αν διατεθεί (λέμε τώρα!) από κάποιο περιοδικό! :)
Αναφορές σε παράνομο κατέβασμα απαγορεύονται ρητότατα από τους κανονισμούς του φόρουμ!

Αυτό, προς αποφυγή παρεξηγήσεων! ;)
Καλα για να γινει κατι τετοιο, δεν παιζω καλυτερα τζοκερ, πιο πολλες πιθανοτητες θα εχω χαχαχα!

 


Ναι το ξερω για το "παρανομο" κατεβασμα.
;)
 
Funky_Axl είπε:
Καλα για να γινει κατι τετοιο, δεν παιζω καλυτερα τζοκερ, πιο πολλες πιθανοτητες θα εχω χαχαχα!
Μην απογοητεύεσαι! Ποτέ δεν ξέρεις! ;)

Funky_Axl είπε:
Ναι το ξερω για το "παρανομο" κατεβασμα. ;)
Οκ, απλά ήθελα να βεβαιωθώ ότι είσαι ενήμερος! :)
 
Τρειλερ για την κοινωνικη σειρα του ΑΝΤ1 ((Φοβος και Παθος)) σε σκηνοθεσια Γιαννη Χαρτοματζιδη με τους Πανο Μιχαλοπουλο Λιλα Καφανταρη Βασο Ανδριανο και αλλους γνωστους ηθοποιους.


Μεταδοθηκε 10 Φεβρουαριου 1991
 
Πίσω
Μπλουζα