Χίλιες και μια Αμερικές - Las mil y una... Americas (1989)

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
616
αυτο το καρτουν το εδειχνε καποτε στην ετ1 επαιζε ενα αγορι με κοκκινα μαλια και ενας σκυλος εχει κανεις καμια ιδεα που μπορω να βρω επεισοδια?
 
Αν δε βαριέσαι κάνε μια βόλτα σε διάφορα βιντεοκλάμπ, όλο και κάτι μπορεί να πετύχεις από τις σειρές που ψάχνεις. Αν πάλι βαριέσαι ή δε βρεις τίποτα, google it και όλο και κάτι μπορεί να σου προκύψει...
 
Γνωρίζω ένα καρτούν με ένα κοκκινομάλικο αγόρι και το σκύλο του μόνο που ο τίτλος δεν έχει καμία σχέση με τον ελληνικό της περιγραφής σου. Λέγεται «Jamie and the Magic Torch” και το τραγούδι της εισαγωγής είναι από τα πιο διασκεδαστικά που έχω ακούσει. Αν θες, μπορείς να επαληθεύσεις αν πρόκειται γιʼ αυτο που ψάχνεις:

[edit]Το βίντεο αυτό έχει αφαιρεθεί από το χρήστη.


Λυπούμαστε γι'αυτό.[/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τελικα ηταν αυτο δεν ξερω αν το εβλεπε κανεις αλλος
 
Το εβλεπα! Μου άρεσε παρα πολύ το τραγόυδι στο intro.

Ευχαριστώ θανο
 
Κι εγώ το θυμάμαι!! :D :D

Βρε τι βρίσκει κανείς εδώ μέσα...!
 
Ναι το έβλεπα αν και σχετικά μεγάλος (14χρ) θυμάμαι το έδειχνε Παρασκευή πρωϊ και επειδή το γυμνάσιο μας τότε λειτουργούσε απογευματινό (συστεγάζονταν με το λύκειο) ήμουνα σπίτι και το έβλεπα! Μου άρεσε πολύ και το τραγουδάκι των τίτλων ακόμη το σιγομουρμουρίζω. Που και που το παίζει κανένα τοπικό κανάλι εδώ αλλά έχει μόνο καναδύο επεισόδια και μόνο αυτά βάζει.
 
denim13 είπε:
Ναι το έβλεπα αν και σχετικά μεγάλος (14χρ) θυμάμαι το έδειχνε Παρασκευή πρωϊ και επειδή το γυμνάσιο μας τότε λειτουργούσε απογευματινό (συστεγάζονταν με το λύκειο) ήμουνα σπίτι και το έβλεπα! Μου άρεσε πολύ και το τραγουδάκι των τίτλων ακόμη το σιγομουρμουρίζω. Που και που το παίζει κανένα τοπικό κανάλι εδώ αλλά έχει μόνο καναδύο επεισόδια και μόνο αυτά βάζει.
αληθεια παιζει ακομα??εγω δεν μπορεσα να βρω επεισοδια στα ελληνικα παντως καπου δυστυχως
 
Πίσω
Μπλουζα