Χρονια πολλα 360

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.797
Αντιδράσεις
4.291
Σαν εχτες, το 360 κλεινει 4 χρονια παρουσιας.

Δεν θα ξεχασω, να εχω ξεροσταλιασει απο τις 8 το πρωι με τον αδερφο μου εξω απο τον Παπασωτηριου - περιμενοντας να ανοιξει - για να τσιμπησουμε τα προ-παρειγγελμενα κονσολια. Μαζι μας ηταν και καμποσοι αλλοι (επισης βαρεμενοι) που καπνιζαν ή βολταραν πανω-κατω λες και περιμεναν στο μαιευτηριο. :)

Ειχαμε τσιμπησει και ρεπο, βαλαμε τα 360 ευλαβικα στο πισω καθισμα (αποφευγωντας στο δρομο τις λακουβες :) ) και αφου ανοιξαμε με προσοχη τα κουτια καλοσωρισαμε το HD gaming με Kameo και PGR3.
 
χρονια του πολλα! η πλακα ειναι οτι σημερα ειναι η πρωτη φορα πρωι,πρωι που επαιξα το Kameo υπεροχο!
 
Tα textures του Kameo εν ετει 2005 δεν ειχαν ανταγωνισμο απο καμια αλλη πλατφορμα για πολυ πολυ καιρο.

Κριμα που - ισως και ελεω Natal - δεν θα δουμε sequel του σε αυτη τη γενια κονσολων.
 
Ααααχ αναμνησεις ηταν 30/8/2007 ημερομηνια επισημης κυκλοφοριας του Elite που με 450 ευρω απο τον Παπασωτηριου ,και εγω μπηκα στον μαγικο κοσμο των Red rings of Death .

Τι να πρωτοθυμηθω!!!!! Τις ατελειωτες πλακες με τα παιδια απο τα courier ,τους αξεχαστους διαλογους .....

-Παλι σου χαλασε το ρημαδι

-Ναι περνα για καφε

-Αστο για τον αλλον μηνα που θα σου ξαναχαλασει.

Σνιφ σνιφ α στα διαλο..... :cry:
 
Wally είπε:
Σαν εχτες, το 360 κλεινει 4 χρονια παρουσιας.
Από την στιγμή που ακόμα και εσύ θυμήθηκες την "επέτειο" την επόμενη ημέρα, περιμένεις να συγκινηθούμε εμείς;;; :p

Οφείλω βέβαια να ομολογήσω ότι χωρίς το 360 και εκείνα τα υπέροχα ban waves, δεν θα είχαμε τα γνωστά βιντεάκια με τον Χίτλερ. :)
 
Wally είπε:
Σαν εχτες, το 360 κλεινει 4 χρονια παρουσιας.Δεν θα ξεχασω, να εχω ξεροσταλιασει απο τις 8 το πρωι με τον αδερφο μου εξω απο τον Παπασωτηριου - περιμενοντας να ανοιξει - για να τσιμπησουμε τα προ-παρειγγελμενα κονσολια. Μαζι μας ηταν και καμποσοι αλλοι (επισης βαρεμενοι) που καπνιζαν ή βολταραν πανω-κατω λες και περιμεναν στο μαιευτηριο. :)

Ειχαμε τσιμπησει και ρεπο, βαλαμε τα 360 ευλαβικα στο πισω καθισμα (αποφευγωντας στο δρομο τις λακουβες :) ) και αφου ανοιξαμε με προσοχη τα κουτια καλοσωρισαμε το HD gaming με Kameo και PGR3.
:D Και εγω Kameo,PGR3 και Perfect dark zero πηρα μαζι με το 360.Βασικα δεν υπηρχαν και πολλα για να παρεις.Χρονια πολλα 360!!
 
Πίσω
Μπλουζα