Ψαχνω ταινια απο τα 80s - Ο δρόμος προς τη δόξα (Alberto Eskenazy)

Stratos

RetroN00b
Joined
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
0
Μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω την παραπάνω ταινία?

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!
 
Σε καποιο video club που εχει ακομα videoκασσετες.
 
Λοιπον για να βοηθήσω το φίλο , ο Εσκενάζυ έχει γυρίσει 2 βιντεοτενίες με αυτό το θέμα (μπασκετ) η μια λέγετε ''πορεία προς τη δόξα''.

H 2η βιντεοτενία έχει τίτλο ''Ο δρομος προς τη δόξα -το αστέρι'' και νομίζω οτι έχει μεγαλυτερο ενδιαφέρον , είναι παραγωγη του Καραγγιάνη.

Τη συγκεκριμένη την εψαχνα και γω για πολλους μήνες τελικά τη βρήκα , οχι στο internet αλλα σε ένα video-club του Πειραια ,την νοικιασα διλαδη απο κει , βεβεα την έχει ΜΟΝΟ σε VHS , έμενα δεν με πειραζε καθόλου μιας και είμαι λατρης του video.

Το video-club λέγετε PG-cosmos και βρίσκετε στην περιοχή της καλλίπολης (χωρίς να θέλω να του κάνω διαφήμηση ,απλα να σε βοιθήσω σε αυτό που ψάχνεις)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΨΑΧΝΩ ΤΑ ΡΟΔΑ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΗΧΟ.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαγγέλη εδώ δε θα βρεις τίποτα πάντως. Σε κανένα βιντεο κλαμπ ρώτα.

Και γράφε σε παρακαλώ με μικρά γραμματα γιατί τα κεφαλαία σημαίνουν οτι φωνάζεις.
 
καταλαθοσ προχθεσ βρικα καποιον με ετερια κηνιματογραφω. εχει πολεσ ταινιεσ και εχει και πολουσ συλεκτεσ. μπειτε στο [http://www.leonfilm.gr] δεν ειναι μονο αυτεσ που εχει στο σαιτ εχει και αλλεσ που δεν τησ εχει βαλει μεσα και τησ εχει 12Ε την μια και αν παρεισ πολλεσ σου κοβη. δεν ξερο να γραφω καλα αλλα τα καταλαβενεται
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά όμως είστε εκτός θέματος του συγκεκριμένου thread ,χωρίς να θέλω να σας θύξω!

Το thread αναφέρεται σε μια συγκεκριμένη βιντεοταινια του Εσκενάζυ(την οποια έχω την τύχη να κατέχω)
 
Πίσω
Μπλουζα