βοηθεια με το wiz!!!

gomfaios

Retro Member
Joined
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
201
Αντιδράσεις
49
μολις αγορασα το νεο wiz και εγω,πηγα στο σχετικο σιτε και κατεβασα το mame το περασα σε μια sd καρτα αλλα δεν τη διαβαζει :(

το περασα σε αλλη,παλι τα ιδια :(

θελω να παιξω!να το χαρω!βοηθηστε με!ειμαι ασχετος!
 
παιδια κανενας ειδικος να βοηθησει τη κατασταση?
 
Σε τι format είναι η SD, μήπως σε NTFS? Δοκίμασε FAT16 και 32
 
απλο ειναι ρε συ,βαλτου κανα rom,δεν εχει απο μονο του...Απλα διαβαζεις το read me στον φακελο του και θα σε καθοδηγησει,ειναι συμβατο με πανω απο 2200 roms,νομιζω περιεχει ποια υποστηριζει στις οδηγιες,θα μπεις απτο εικονιδιο launcher του menu και θα ανοιξεις τον φακελο,απο κει τρεχεις το προγραμμα που τελιωνει σε .gpe
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια κατι αρχιζω να καταλαβαινω.τα roms ειναι τα ιδια που παιζουμε και τα mame στο pc?η θελει αλλα?

μπορει να ακουγεται αστειο αλλα δεν εχω καθολου γνωσεις επι του θεματος!!!

καμοια διευθυνση για να κατεβασω τα roms?αν απαγορευεται απο το forum αγνοηστε την τελευταια ερωτηση!!!
 
τα roms ειναι ιδια με το κλασσικο προγραμμα,οπως σου ειπα σε pm ειναι πανευκολο να τα βρεις στο google.
 
παιδια τα καταφερα!!!το προβλημα μου ηταν οτι δεν ειχα αποσυμπιεσει το φακελο...τελοσπαντων τελος καλο!!!

θα λιωσω στο παιχνιδι!!!ειναι φοβερο,ειδικα για παραλια,λεει πολλα!!!

ευχαριστω για τη βοηθεια σας!!!

κατι αλλο,cheat εχει μεσα?η το περναμε χωριστα?
 
Είναι πραγματικα απίστευτο μηχάνημα

η φορητοτητα του ειναι απιστευτη

7 ωρες + με μια φορτιση,δοκιμασε και τον gameboy advance emulator,ειναι πολυ καλυτερος και απτην ιδια την κονσολα της nintendo,αυτο οφειλεται στην oled οθονη που εχει!

cheats δεν χρησιμοποιω στα mame,εννοειται πως πρεπει να τα βάλεις μονος σου
 
σημερα επαιζα ολη μερα τα εξης παιχνιδια με φοβερη εικονα:

karnov

bubble bobblie

new zealand story 1 & 2

shinobi και αλλα αγαπημενα παιχνιδια.ενα μονο μειονεκτημα βρισκω,ειναι πολυ μικρο και σε πονανε τα χερια με τις ατελειωτες ωρες λιωσιματος...χα!χα!
 
Πίσω
Μπλουζα