εφυγε ο σκηνοθετης αντρεας μαριανος

Joined
22 Αύγ 2020
Μηνύματα
2.247
Αντιδράσεις
3.055
σκηνοθετησε ταινιες μικρου μηκους,δεκα τον αριθμο
βιντεο κλιπ γνωστων τραγουδιστων
μικρες εμφανισεις σε τηλεοπτικες σειρες
ηταν βοηθος σκηνοθετη στο πρωτο κυκλο στην σειρα "οι μεν και οι δεν",πικραθηκε με την αντικατασταση του στο δευτερο
επαιζε στο μπαρακι του φιλου του βασιλη το κοντραμπασο του ζισκιντ με επιτυχια ,αγαπη και ελπιδα
σκηνοθετησε τη μεγαλου μηκους ταινια "ειμαρμενη" με πληθος ηθοποιων
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πρέπει να είχε σκηνοθετήσει
τις πιο πολλές μικρού μήκους ταινίες σε σχέση με άλλους σκηνοθέτες. Νομίζω τόσες πολλές μικρού μήκους δεν έχει άλλος σκηνοθέτης . Πάντα (για κάποιον παράξενο λόγο) τον Μαριανό τον μπερδευα με έναν άλλον μικρομηκά σκηνοθέτη,τον Νώντα Κούζουνα που είχε γυρίσει εκεί αρχές 90 κάτι ψιλοσπλάτερ και μετά χάθηκε...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πρέπει να είχε σκηνοθετήσει
τις πιο πολλές μικρού μήκους ταινίες σε σχέση με άλλους σκηνοθέτες. Νομίζω τόσες πολλές μικρού μήκους δεν έχει άλλος σκηνοθέτης . Πάντα (για κάποιον παράξενο λόγο) τον Μαριανό τον μπερδευα με έναν άλλον μικρομηκά σκηνοθέτη,τον Νώντα Κούζουνα που είχε γυρίσει εκεί αρχές 90 κάτι ψιλοσπλάτερ και μετά χάθηκε...
Πως θυμάσαι ονόματα και μικρολεπτομέρειες σχεδόν σε κάθε σου σχολιασμό; Απίστευτο..πραγματικά!
 
Πρέπει να είχε σκηνοθετήσει
τις πιο πολλές μικρού μήκους ταινίες σε σχέση με άλλους σκηνοθέτες. Νομίζω τόσες πολλές μικρού μήκους δεν έχει άλλος σκηνοθέτης . Πάντα (για κάποιον παράξενο λόγο) τον Μαριανό τον μπερδευα με έναν άλλον μικρομηκά σκηνοθέτη,τον Νώντα Κούζουνα που είχε γυρίσει εκεί αρχές 90 κάτι ψιλοσπλάτερ και μετά χάθηκε...
δεκα ειχε σκηνοθετησει αν δεν κανω λαθος
 
Πίσω
Μπλουζα