νέος atari (8-bit) user

Εγώ δε θα πω τπτ άλλο!

ATARI ROCKZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!

:bow:
 
Αυτόν τον άνθρωπο τον έχω στην καρδιά μου!

Εκτός και αν το "ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ" είναι οτι σε πάιρνει ο ύπνος! :p
 
όταν λέει αταρι rockzzzzz εννοεί ότι πετάει πέτρες στα πατάρια μέχρι να νυστάξει...

αμάν πια...πότε θα μάθεις; :p
 
DINO είπε:
Αυτόν τον άνθρωπο τον έχω στην καρδιά μου!

Εκτός και αν το "ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ" είναι οτι σε πάιρνει ο ύπνος! :p
Rockzzzzzzzz σαν τα βράχια απο τα Τεμπη............. :D

spyros_s είπε:
όταν λέει αταρι rockzzzzz εννοεί ότι πετάει πέτρες στα πατάρια μέχρι να νυστάξει...αμάν πια...πότε θα μάθεις; :p
Τι να μάθω ?

Αυτο....?

GuruMeditation.png


:p
 
εσένα σου αρέσουν οι μπομπίτσες γι' αυτό... :p
 
Εσύ άκου το άξιον ST σήμερα, και άσε τα πολλά πολλά! :D

Θεέ μου συγχώρεσέ με!!!
 
Εγώ θα σας ευχηθώ καλή ανάσταση! Μακάρι το Θείο Φως να σας επαναφέρει στο σωστό δρόμο!

Θεέ μου συγχώρεσε τους...δεν ξέρουν τι κάνουν! Σας έχω βάλει το εικόνισμα για να εξομολογηθείτε άβαταρ.
 
(μεσολαβησαν σβησμενα μηνυματα)

Ειχε ξεφυγει λιγο - αλλα το επαναφεραμε.
 
μιας και είμαι γνωστός για το πόσο σταθερός και αμετακίνητος είμαι στις αποφάσεις μου :D τελικά αποφάσισα να αφήσω προς το παρόν το αυθεντικό software και να στραφώ στη λύση του sio2sd

βρήκα τη ver 2 εδώ ,δεν την αγόρασα ακόμα όμως γιατί όταν πήγα να συνδεθώ για πληρωμή με paypal,το paypal μου ζήτησε τα πλήρη στοιχεία της κάρτας μου (ενώ σε 2 αγορές που έκανα από άλλα sites μερικά λεπτά πριν,δεν τα ζήτησε) ,πράγμα που μου φάνηκε περίεργο :xm:

να το ρισκάρω να συνεχίσω ή να το πάρω από το lotharek που όμως είναι λίγο πιο ακριβό και από τις φωτογραφίες που έχει φαίνεται σαν να είναι η ver 1 ;
 
μιας και είμαι γνωστός για το πόσο σταθερός και αμετακίνητος είμαι στις αποφάσεις μου :D τελικά αποφάσισα να αφήσω προς το παρόν το αυθεντικό software και να στραφώ στη λύση του sio2sd

βρήκα τη ver 2 εδώ ,δεν την αγόρασα ακόμα όμως γιατί όταν πήγα να συνδεθώ για πληρωμή με paypal,το paypal μου ζήτησε τα πλήρη στοιχεία της κάρτας μου (ενώ σε 2 αγορές που έκανα από άλλα sites μερικά λεπτά πριν,δεν τα ζήτησε) ,πράγμα που μου φάνηκε περίεργο

να το ρισκάρω να συνεχίσω ή να το πάρω από το lotharek που όμως είναι λίγο πιο ακριβό και από τις φωτογραφίες που έχει φαίνεται σαν να είναι η ver 1 ;

ή μήπως να πάω σε λύση sio2ide ;
 
τελικά το αγόρασα το sio2sd από το link που παρέθεσα,ελπίζω να έκανα καλή επιλογή :xm: .
 
παρόλο που έγραφε για αναμονή 2 βδομάδων περίπου το sio2sd μου ήρθε σήμερα :)

οπότε καιρός για ξεσκόνισμα του 65xe :)

να ρωτήσω όσους έχουν εμπειρία με sio2sd ,θα ακουστεί "κάπως",σαν συσκευή θερμαίνεται κατά τη λειτουργία ; ρωτάω γιατί μέχρι να του φτιάξω ένα κουτί σκέφτομαι να το χρησιμοποιώ μέσα από το... αντιστατικό σακουλάκι στο οποίο ήρθε :D να ξέρω δηλαδή να μην το κάνω αν είναι να λιώσει/κολλήσει πάνω στη συσκευή
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα