παρακαλω πολυ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Δεν έγινε κάτι. Όλα καλά!
συγνωμη αλλα δεν θα συμφωνησω,γραφει αν ενδιαφερεται,εκεινος θα μου πει αν ενδιαφερομαι εγω,και με ποια κριτηρια;
και με μια απωλεια στις τοσες που εχω γραψει;
η γνωμη μου ειναι οτι μου ωφειλει μια συγνωμη ακομη και αν εκ ποοιμιου δηλωσω οτι δεν θα την δεκτω
 
συγνωμη αλλα δεν θα συμφωνησω,γραφει αν ενδιαφερεται,εκεινος θα μου πει αν ενδιαφερομαι εγω,και με ποια κριτηρια;
και με μια απωλεια στις τοσες που εχω γραψει;
η γνωμη μου ειναι οτι μου ωφειλει μια συγνωμη ακομη και αν εκ ποοιμιου δηλωσω οτι δεν θα την δεκτω

Η ανάρτηση που έκανες στην κατηγορία 'Απώλειες' και πιο συγκεκριμένα εδώ είναι ελλειπής διότι έχει μόνο ένα ξερό link με την λέξη MSN. Δεν είναι ότι καλύτερο αυτο ως εμφάνιση. Επίσης δεν είναι ρετρό πρόσωπο που αφορά την δεκαετία 60/70/80 και μετά. Έχουν και ένα δίκιο που σου το ανέφεραν. Φυσικά και δεν το έκανες επίτηδες απλά δεν το γνώριζες για αυτό στο είπαν ο freaktmp και ο Rygar.
 
Η ανάρτηση που έκανες στην κατηγορία 'Απώλειες' και πιο συγκεκριμένα εδώ είναι ελλειπής διότι έχει μόνο ένα ξερό link με την λέξη MSN. Δεν είναι ότι καλύτερο αυτο ως εμφάνιση. Επίσης δεν είναι ρετρό πρόσωπο που αφορά την δεκαετία 60/70/80 και μετά. Έχουν και ένα δίκιο που σου το ανέφεραν. Φυσικά και δεν το έκανες επίτηδες απλά δεν το γνώριζες για αυτό στο είπαν ο freaktmp και ο Rygar.
δεκτο φυσικα και δεν το γνωριζα
επισης για τεταρτη φορα ο τροπος του πρωτου μελους ειναι απαραδεκτος
 
40 κάμψεις και 302 βουρδουλιές τιμωρία (λολ)
Ρετρομαστιγομάνιαξ λολ

Λεωνίδα μη φρικάρεις…κάποιοι θέλουν να αισθάνονται «κάπως»… ίσως γιατί αλλού ο λόγος τους δε φτουράει
Δεν είναι η πρώτη φορά που η παθητική επιθετικότητα (που έχω αναφέρει κ στο παρελθόν, αν θυμάσαι) χτυπάει κόκκινο
Δώσε τόπο στην οργή…
Ειρήνη ημίν
 
Τελευταία επεξεργασία:
40 κάμψεις και 302 βουρδουλιές τιμωρία (λολ)
Ρετρομαστιγομάνιαξ λολ

Λεωνίδα μη φρικάρεις…κάποιοι θέλουν να αισθάνονται «κάπως»… ίσως γιατί αλλού ο λόγος τους δε φτουράει
Δεν είναι η πρώτη φορά που η παθητική επιθετικότητα (που έχω αναφέρει κ στο παρελθόν, αν θυμάσαι) χτυπάει κόκκινο
Δώσε τόπο στην οργή…
Ειρήνη ημίν
δυστυχως εχω μια αρχη οτι ολα εχουν και τα ορια τους

εχεις απολυτο δικιο
τα ειπες ολα
θα το κανω ασκαρδαμυκτι
 
Έχει και χειρότερα…αυτό δεν ήταν κάτι.. (και φαντάσου είμαι ενεργή κανα 4 μηνο μαξ) λολπαντα υπαρ
αυτο το φορουμ εχει μια ποιοτητα και πολυ καλο κοσμο
παντα και παντου βεβαια υπαρχουν εξαιρεσεις
 
αυτο το φορουμ εχει μια ποιοτητα και πολυ καλο κοσμο
παντα και παντου βεβαια υπαρχουν εξαιρεσεις
Μικρογραφία του κόσμου μέρος του οποίου και όλοι εμείς..
Απ όλα έχει το πανέρι..κι αυτό είναι και το ωραίο…δε βαριέσαι…συζήτηση να χουμε
(Άιντε τώρα, θα βάλεις κανένα άσμα ή να πάω για νάνι;)
 
Δεν εχω κανενα ειδικο ρολο στο forum.

Επεισης δεν την "ειπα" σε κανεναν, δεν "μαλωσα" καποιον και ουτε εκανα "παρατηρηση" σε καποιον. Δεν ειμαι δασκαλος και δεν ειναι εδω πρωτη δημοτικου.

Οπως παντα οταν γραφω κατι, γραφω την προσωπικη μου αποψη και η αποψη μου οτι οταν γραφουμε για την απωλεια καποιου θα πρεπει να λεμε και δυο πραγματακια. Οντως ολα μπορουν να βρεθουν στο web, αλλα το ιδιο ισχυει για την ανακοινωση του θανατου. Δεν γνωριζω προσωπικα οσους για τους οποιους εχω κατα καιρους γραψει, αλλα ολοι τους σε εναν μικρο ή μεγαλο βαθμο ειχαν κανει που ειχε σημασια για μενα.

Σαν προσωπικη μου αποψη και σαν μην εχοντας κανενα ρολο στο forum, μπορεις ανετα και εσυ και ο οποιοσδηποτε αλλος να την αγνοησεις.

Και τελος το τελευταιο που θελω καθε φορα που γραφω στο forum, ειναι να στεναχωρησω ή να προσβαλω οποιονδηποτε εδω μεσα. Αν αυτο συνεβει στην συγκεκριμενη περιπτωση, λυπαμαι πολυ και ζητω συγνωμη.
 
Μικρογραφία του κόσμου μέρος του οποίου και όλοι εμείς..
Απ όλα έχει το πανέρι..κι αυτό είναι και το ωραίο…δε βαριέσαι…συζήτηση να χουμε
(Άιντε τώρα, θα βάλεις κανένα άσμα ή να πάω για νάνι;)
ενταξει,συμφωνω,αν δω οτι ειναι και αλλοι που δεν τους πηρε το εμπειρο ματι μου θα ανγακαστω να αποχωρησω
 
Δεν εχω κανενα ειδικο ρολο στο forum.

Επεισης δεν την "ειπα" σε κανεναν, δεν "μαλωσα" καποιον και ουτε εκανα "παρατηρηση" σε καποιον. Δεν ειμαι δασκαλος και δεν ειναι εδω πρωτη δημοτικου.

Οπως παντα οταν γραφω κατι, γραφω την προσωπικη μου αποψη και η αποψη μου οτι οταν γραφουμε για την απωλεια καποιου θα πρεπει να λεμε και δυο πραγματακια. Οντως ολα μπορουν να βρεθουν στο web, αλλα το ιδιο ισχυει για την ανακοινωση του θανατου. Δεν γνωριζω προσωπικα οσους για τους οποιους εχω κατα καιρους γραψει, αλλα ολοι τους σε εναν μικρο ή μεγαλο βαθμο ειχαν κανει που ειχε σημασια για μενα.

Σαν προσωπικη μου αποψη και σαν μην εχοντας κανενα ρολο στο forum, μπορεις ανετα και εσυ και ο οποιοσδηποτε αλλος να την αγνοησεις.

Και τελος το τελευταιο που θελω καθε φορα που γραφω στο forum, ειναι να στεναχωρησω ή να προσβαλω οποιονδηποτε εδω μεσα. Αν αυτο συνεβει στην συγκεκριμενη περιπτωση, λυπαμαι πολυ και ζητω συγνωμη.
γραψατε αν καποιος ενδιαφερετε κτλ
προσωπικα θεωρω οτι ηταν αγενες
αλλα επειδη ειναι πολυ σπανιο να ζητα κανεις συγνωμη και το εκτιμω απεριοριστα
και θελω και στην πραξη
θα την δεκτω
 
Το συγκεκριμένο παλικάρι αναγνωρίζει τις αστοχίες του και είναι προς τιμήν του.
Μια ψιλή (συγχωρέστε με, αλλά είναι η άποψη μου) οι κομπιουτεράδες γενικά (όχι αναγκαία αυτοί του φόρουμ) έχουν την τάση να γράφουν τηλεγραφικά και πιο ρομποτικά «ξεχνώντας» μερικές φορές ότι δεν μιλάνε σε bot.
Παιδιά δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο :) κ όλα καλά..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα