προς ενημερωση για οσους ισως δεν γνωριζουν!

gomfaios

Retro Member
Joined
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
201
Αντιδράσεις
48
Αγαπητοι φιλοι των ρετρο σειρων της τηλεορασης σας ενημερωνω πως στο youtube και στο veoh εχουν ανεβει πολλες ρετρο σειρες που ισως δεν εχετε δει.μερικες που εντοπισα ειναι οι εξης:

youtube:μη φοβηθεις τη φωτια(μαλιστα το παιδι που την ανεβασε σε καποιο σχολιο γραφει οτι θα ανεβασει και τον αγνωστο πολεμο!!!)

veoh:λωξανδρα(παλια σειρα της ερτ)

και φυσικα μπορειτε να τα δειτε νομιμα!!!

αν εντοπισω και κατι αλλο αξιολογο θα σας ενημερωσω,αν εχετε δει και σεις

κατι που αξιζει να αναφερθει θα το εκτιμουσα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να είσαι πάντα καλά για την ενημέρωση!

Αλήθεια ανέβηκαν οι Φρουροί και το Μη φοβάσαι τη φωτιά;; ΟΚ τρέχουμε.

Μακάρι να ανεβαίνει κυρίως σε google διότι veoh σε όσους δεν είναι συμβατό, δε μπορούν να το παρακολουθήσουν!
 
επισης εχω βρει το αφρικα,απαραδεκτους,3 χαριτες,λογω τιμης,αιθουσα του θρονου

ακυρο :eek: ι φρουροι της αχαιας(εκανα λαθος,χιλια συγνωμη)
 
gomfaios είπε:
επισης εχω βρει το αφρικα,απαραδεκτους,3 χαριτες,λογω τιμης,αιθουσα του θρονου
ακυρο :eek: ι φρουροι της αχαιας(εκανα λαθος,χιλια συγνωμη)
Από αυτά, η Αίθουσα αξίζει περισσότερο, (αλλά προσωπικά την έχω και δεν επείγει). Για τους Φρουρούς μόνο οι τίτλοι αρχής κυκλοφορούν κι οπλοφορούν από ό,τι είδα!

Πάντως το "Μη φοβάσαι τη φωτιά" είναι πραγματικά καλό εύρημα!!

Εύγε Gomfaios!! :)
 
gomfaios είπε:
(μαλιστα το παιδι που την ανεβασε σε καποιο σχολιο γραφει οτι θα ανεβασει και τον αγνωστο πολεμο!!!)
Σιγουρα εννοει το remake και οχι το original της ΥΕΝΕΔ.
 
Το veoh ζηταει να κανεις install εναν web player δικο του οπου εχω ακουσει οτι ειναι εχει καποιο spyware η' backdoor trojan οπου ελεγχει τι βλεπεις και οχι μονο...(για γνωστους λογους βεβαια).

Ξερει κανεις εαν ειναι ασφαλες αυτο το software;
 
To κατα ποσο ειναι νομιμα ειναι επισης μια μεγαλη κουβεντα - απλα, το παρανομο της υποθεσης μετακυλιεται κατα κυριο λογο στους hosters και στους uploaders - κατι ομως που συμβαινει και σε καθε torrent και rapidshare site. Ο μονος νομιμος τροπος παρακολουθησης ειναι η νομιμη αγορα ή η αλλαγη της αδειας εκδοσης απο τον ιδιο τον δημιουργο.
 
circleag είπε:
Το veoh ζηταει να κανεις install εναν web player δικο του οπου εχω ακουσει οτι ειναι εχει καποιο spyware η' backdoor trojan οπου ελεγχει τι βλεπεις και οχι μονο...(για γνωστους λογους βεβαια).
Ξερει κανεις εαν ειναι ασφαλες αυτο το software;
Κι εγώ τα ίδια έχω ακούσει. Να μένει το βύσσινο... Ούτως ή άλλως τις περισσότερες φορές ανεβάζουν σε veoh και σε κάποια άλλη μορφή και για εμάς που δεν το έχουμε. Γιατί, λοιπόν να το διακινδυνεύσουμε;
 
στο youtube εχει και την οδος ανθεων του δαλιανιδη με σταματη γαρδελη...
 
circleag είπε:
Το veoh ζηταει να κανεις install εναν web player δικο του οπου εχω ακουσει οτι ειναι εχει καποιο spyware η' backdoor trojan οπου ελεγχει τι βλεπεις και οχι μονο...(για γνωστους λογους βεβαια).
Ξερει κανεις εαν ειναι ασφαλες αυτο το software;
Αν θυμάμαι καλά, πρέπει να το είχα εγκαταστήσει κάποια στιγμή στο (πολύ) μακρινό παρελθόν, αλλά όταν το απεγκατέστησα μου "πήρε" μαζί του και όλα τα αρχεία φωτογραφιών και βίντεο που είχα στο σκληρό. Ευτυχώς που τα είχα σωσμένα και αλλού βέβαια, γιατί αλλιώς η ζημιά θα ήταν... :(
 
στο αρχειο της ερτ εχουν ανεβει και αλλες ενδιαφερουσες σειρες,ριξτε και εκει μια ματια:

Η κυρία Ντορεμί (1983)

Ιόλη (1986)

Εκείνος και...εκείνος (198)

Όλη η δόξα... όλη η χάρη (1987)

Το γυμνό κορίτσι (1982)

et1.jpg
αξιζουν την προσοχη σας!!!
 
Βασικά, υπάρχει ένα site που συγκεντρώνει όλα τα λινκ των σειρών που ανεβαίνουν σε αυτή τη μορφή (youtube, veoh, google, αρχείο ερτ κλπ). Αλλά δεν επιτρέπεται να δώσω λινκ. Όποιος ενδιαφέρεται, pm me. ;)
 
Πίσω
Μπλουζα