11 Χρόνια στο Retromaniax!!

FORD231

RetroNuts!
Joined
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
3.087
Αντιδράσεις
3.596
Θέλω να ευχαριστήσω όλους από καρδιάς εδώ στο Retromaniax που 11 χρόνια τώρα (ναι περάσανε τόσα χρόνια) που βρίσκομαι σε αυτό το καταπληκτικό και υπέροχο φόρουμ με μοναδικούς και αγαπημένους φίλους που με ανέχονται. Εδώ βρίσκονται οι νεανικές μου αναμνήσεις. Το παρελθόν των παιδικών μου χρόνων. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 
Εμεις σε ευχαριστουμαι φιλε για οσα σπανια και μη βιντεο μας εχεις χαρισει και εχουμε απολαυσει :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Απο ο,τι βλεπω, τα 11 χρονια τα συμπληρωνεις στις 28 Φεβρουαριου.
Ανεξαρτητα απο αυτο ομως, εμεις σε ευχαριστουμε για την προσφορα σου και χαιρομαστε πολυ που εισαι μαζι μας.
Να τα εκατοστησεις στο Ρετρομανιαξ με πολλα υπεροχα και νοσταλγικα βιντεο!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απο ο,τι βλεπω, τα 11 χρονια τα συμπληρωνεις στις 28 Φεβρουαριου.
Ανεξαρτητα απο αυτο ομως, εμεις σε ευχαριστουμε για την προσφορα σου και σε χαιρομαστε πολυ που εισαι μαζι μας.
Να τα εκατοστησεις στο Ρετρομανιαξ με πολλα υπεροχα και νοσταλγικα βιντεο!
Ναι 28 Φεβρουαρίου αλλά σήμερα αισθάνθηκα ότι έπρεπε να κάνω αυτή την ανάρτηση.
 
@FORD231 Happy anniversary! Σε ευχαριστούμε θερμά για την ανεκτίμητη προσφορά σου.
 
Μπράβο Ford να είσαι καλά!
 
Ότι είπαν και τα παιδιά στα παραπάνω ποστ!

Η παρουσία σου στο φόρουμ είναι πραγματικά πάρα πολύ αξιόλογη και πολύ αγαπητή απο όλους μας.

Σε ευχαριστούμε πολύ φίλε @FORD231 για το σπάνιο υλικό που παραθέτεις στο φόρουμ.

Να είσαι πάντα καλά!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εμεις σ'ευχαριστουμε για τα καταπληκτικά σου βίντεο.
 
Σε ευχαριστούμε πολύ, να είσαι καλά για τα βίντεο που ανεβάζεις και μας θυμίζεις τη βλέπαμε δεκαετία του 80 σαν παιδιά...Συνέχισε όσο μπορείς το έργο σου και δώσε μας ξανά και ξανά ρετρό στιγμές.
 
Να τα χιλιασεις εδώ μέσα και να έχεις μία υπέροχη ζωή και δω και στην έξω ζωή σου
 
Πίσω
Μπλουζα