[1977-02-10] Προγραμμα TV απο 10 εως 16 Φεβρουαρίου 1977

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας FORD231
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης

FORD231

RetroNuts!
Joined
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
3.182
Αντιδράσεις
3.904
Το προγραμμα αλλα και σχολια και ρεπορταζ απο την ΕΡΤ και την ΥΕΝΕΔ

απο 10 εως 16 Φεβρουαριου 1977

απο το περιοδικι Επικαιρα

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο!

Αυτά είναι ωραία προγράμματα ford231:

1. Χρονιά με ωραία προγράμματα και

2. Πολλά-πολλά ενδιαφέροντα ρεπορτάζ για σειρές, εκπομπές και για τους σταθμούς.

Εύγε!
 
Μμμμμμ ναι τα ΕΠΙΚΑΙΡΑ αφιερωναν απο νωρις πολυ χωρο στα σηριαλ! Ισως το καλυτερο Post σου για μενα μεχρι τωρα ford!!!
 
johnalepou είπε:
Μμμμμμ ναι τα ΕΠΙΚΑΙΡΑ αφιερωναν απο νωρις πολυ χωρο στα σηριαλ! Ισως το καλυτερο Post σου για μενα μεχρι τωρα ford!!!
Και για μένα!! (αναφέρομαι σε posts Τηλεοπτικού Προγράμματος του FORD231) Εξ' ου και η πρώτη φορά που απαντάω σε thread προγράμματος το τελευταίο διάστημα!
 
Απ ότι έχω διαπιστώσει από τα τεύχη του περιοδικού που έχω στην κατοχή μου από το 1976 περίπου και μετά το περιοδικό ΕΠΙΚΑΙΡΑ είχε αναλυτικό όχι μόνο πρόγραμμα αλλά και ρεπορτάζ γύρω από τις σειρές, τις εκπομπές και γενικά γύρω από τα θέματα της Τηλεόρασης.
 
Οι πληροφοριες που βρισκονται στα scans του φιλου Ford231 ειναι απλα ανεκτιμητες.
 
Καταπληκτικό! Οι φωτογραφίες δε, απο σειρές όπως Οι ένοχοι, η Γειτονιά και ο Γιούγκερμαν ξεχωρίζουν. Συνέχισε την πολύ καλή δουλειά που κάνεις εως τώρα. Ανέβασε και φωτογραφίες αν βρεις απο σειρές ακόμη και του 80'.
 
Πίσω
Μπλουζα