500 ανοιγμένα θέματα

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.318
Αντιδράσεις
5.876
Ειχα στο μυαλο μου να ανοιξω ενα θεμα για μια ταινια τρομου (κλασικα :p ) αλλα επειδη ειχα την εντυπωση πως ανοιξα παλαιοτερα θεμα γιαυτην μπηκα στο προφιλ μου και εβλεπα τα θεματα που εχω ανοιξη αυτα τα 3 χρονια και 4,5 μηνες που ειμαι στην παρεα του Retromaniax και διπαιστωσα πως τα θεματα ηταν πολλα και ετσι για πλακα εκατσα και τα μετρησα και τα εβγαλα 501 η καλητερα 502 με αυτο που ανοιγω τωρα.Αν ειναι πολλα η λιγα δεν με ενδιαφερει αλλα μαρεσει οταν ενα θεμα εχει συμετοχη ειτε ειναι δεικο μου θεμα ειτε καποιου αλλου και αν μπορουμε να κανουμε και την πλακα μας και να περναμε καλα σαν μια παρεα που ημαστε εδω μεσα ακομα καλητερα.

Ετσι λοιπον γιορταζω τα 500 θεματα μου και σας κερναω σουβλακια και γυρο και οχι τουρτα ασχετα αν ειμαι ζαχαροπλαστης :p :p:p

Παρτε ολοι μη ντρεπεστε ειναι σουβλακια και γυρος διαιτης απο σογια :p :p:p

Εχει και χωρις τζατζικι για της κυριες του forum:D

Προβολή συνημμένου 114586

Προβολή συνημμένου 114587

Προβολή συνημμένου 114588

Προβολή συνημμένου 114589

Προβολή συνημμένου 114590
 
Να τα χιλιάσεις metal!!! :beerz: και ( θα το θυμίζω συνεχώς :D ) να μην ξεχνάς τις ταινίες τρόμου...
 
Να τα χιλιάσεις και από μένα! Πλάκα πλάκα τώρα που το λες κοίταξα και τα δικά μου και βγαίνουν παραπάνω από 10 σελίδες οπότε βαριέμαι οικτρά να κάτσω να τα μετρήσω ούτε ξέρω! :p
 
Να τα 1000σεις κι από μένα. Μας έκανες ζημιά όμως ρε φίλε με τα σουβλάκια και τα πιτόγυρα.

Α, ρε γυναίκα με τις κρέπες σου...
 
Nα τα χιλιασεις Βασιλη αλλα λυπησου μας και εμας που μας βαζεις τα πιτογυρα full screen!!!!:dribble:
 
Φτου σου σατράπη!! Και μόλις έφαγα μια σαλάτα χαχαχαχα! Να τα χιλιάσεις bill!
 
Eυχομαι Βασίλη να τα χιλιάσεις και ακόμα περισσότερο τα μηνύματα στο φόρουμ!!!!

 


Καλή συνέχεια στο παρεάκι μας!!!


 


(ας φάω ένα γύρο!!!)
 
Metal Bill ...κράτα γερά με τσαμπουκά !!! Σε βλέπω να πηγαίνεις με "1000" ;)
 
Και έλεγα ,μόλις άνοιξε η σελίδα του Φόρουμ, "γιατί μυρίζει τζατζίκι;"... :D

Μπράβο ρε ,Candyman!...
 
Να τα χιλιασεις Billy!!

Εγω θα αρκεστω σε κανα καλαμακι(ή μηπως σουβλακι :p χαχαχα )γιατι ειναι αργα...
 
Αγορια και κοριτσι :D σας ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια :thumbup:

1000 θεματα δεν ξερω αν φτασω αλλα οσο μπορω και το μυαλο κατεβαζει ιδεες θα προσπαθω να ανοιγω νεα θεματα ετσι για να γουσταρουμε.

Παρτε ομως κανενα σουβλακι και κανενα γυρο και μην τα αφηνετε να κρυωσουν δεν θα τρωγονται μετα :p

Σουβλακι και οχι καλαμακι :p
 
μεταλ, να τα χιλιασεις, ειδικα οι ρετρομακτικες σου ιστοριες εκαναν αισθηση και σε μας που δεν αχολουμαστε με τα ρετροηλεκρονικά παιχνίδια και δεν σε ξέραμε από κει, είμαι χαρούμενη που σε έχουμε εδώ μεσα και για κοιτα το αν εχεις κάποια ρεκόρ στην ρετρο, δεν μπορει τοσα θέματα, τόσα thanks
 
metalcandyman είπε:
Παρτε ομως κανενα σουβλακι και κανενα γυρο και μην τα αφηνετε να κρυωσουν δεν θα τρωγονται μετα :p
Οχι μονο εχουν κρυωσει και δεν τρωγονται.... :( ....αυτα παθαινεις αμα το παιρνεις πολυ αργα χαμπαρι.... :banghead:

....αλλα ουτε την λαδοκολλα δεν προλαβα...:biglaugh:

Μπιλαρα, να εισαι καλα αγορινα και να συνεχιζεις να ανοιγεις θεματα κατα ριπας...
smiley-violent069.gif
"]
smiley-violent069.gif
[/url]
 
Δε θα σταθώ στην ποσοτητα των θρεντς, αλλά στην ποιότητα των ταινιών που κατά-κανόνα σχολιάζεις.

Είναι ακριβώς το είδος που εκτιμώ.

Καλή συνέχεια !!!
 
@ stayros Σταυρο καλα να ημαστε ολοι φιλαρακι μου να ποσταρουμε στα διαφορα θεματα να τα λεμε και να γουσταρουμε :thumbup:

@ exetlaios Eυχαριστω πολυ φιλαρακι και συγχαρητηρια για το γουστο σου στης ταινιες οπως αυτες που γουσταρουμε :thumbup: Επισης αρκετα καλο το Stage Fright του 2014 αν δεν το εχεις δει ριξτου μια ματια ;)
 
Πίσω
Μπλουζα