90210 Dolls

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.961
Αντιδράσεις
447
To 1991 είχαν κυκλοφορήσει οι κούκλες από τα Χτυποκάρδια στο Beverly Hills (90210).

scaled.php


Προβολή συνημμένου 53298
scaled.php
Προβολή συνημμένου 53299
scaled.php


Προβολή συνημμένου 53300
scaled.php
Προβολή συνημμένου 53301
scaled.php
Προβολή συνημμένου 53303
scaled.php


Προβολή συνημμένου 53302

Επίσης θυμάμαι ελάχιστες φορές είχε παιχτεί η διαφήμιση στο MEGA.Βρήκα μια παρόμοια γαλλική διαφήμιση στο youtube


Στην ελληνική διαφήμιση έδειχνε ότι τα αγόρια έπαιζαν μπάσκετ και τα κορίτσια ασχολούνταν με μόδα.Δεν ξέρω αν υπήρχαν επιπλέον sets!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
υπηρχε τετοιο πραγμα πρωτη φορα το βλεπω.. thanks .. η σειρα αυτη ηταν για την εποχη το κατι αλλο .. και ποιος έφηβος δεν την έβλεπε.. παντως για της κουκλες αυτες παρατηρω πολυ καλη δουλεια και λεπτομερεια
 
Θυμάμαι ότι κυκλοφορούσαν για λίγο χρονικό διάστημα!Η κάθε κούκλα κόστιζε περίπου 5.000 δρχ,αλλά το set με τις 3,δεν το θυμάμαι!Όποιος γνωρίζει,ας μας πει περισσότερα,αν υπήρχαν επιπλέον κομμάτια όπως μπασκέτες,ξεχωριστά sets με ρούχα κλπ!
 
ουτε κι εγω γνωριζα για την υπαρξη αυτων των κουκλων,δε θυμαμαι ουτε τη διαφημιση

σ ευχαριστουμε πολυ για τις πληροφοριες :) οι κουκλες μοιαζουν αρκετα με τους ηθοποιους
 
Κι εγώ πρώτη φορά τις βλέπω τις κούκλες, πολύ ωραίες είναι ειδικά της Μπρέντας και του Μπράντον μου φαίνονται ότι μοιάζουν αρκετά στους ηθοποιούς. Τέλεια ήταν και η σειρά αυτή...
 
Εχω την Κέλυ, είναι η μοναδική που έχω βρει από τη σειρά όλα αυτά τα χρόνια που μπαινοβγαίνω σε παιχνιδάδικα. Πολύ ωραία σειρά να την έχεις όλη! Δεν θυμάμαι καθόλου ότι κυκλοφόρησαν ή διαφημίστηκαν, αν και τη σειρά την έβλεπα ανελλιπώς. Ημουν λίγο μεγάλη όμως για κούκλες! Τώρα που ξαναμίκρυνα :p , την είδα μπροστά μου και την πήρα και πολύ θα ήθελα και τις υπόλοιπες!:dribble:
 
οαου!δεν ηξερα καν οτι κυκλοφορησαν αυτες οι κουκλες αν κ ανεμενομενο, εδω κυκλοφορησαν απο αλλες κ αλλες σειρες... ευχαριστουμε thebest20 γι αυτην την ανακαλυψη!!
 
Ευχαριστούμε thebest20 για το θέμα. Οι κούκλες είναι καλοφτιαγμένες, οι περισσότερες κούκλες διασημοτήτων που έχω δει είναι σα μωρά του Φρανκεσταϊν.
 
Ναι είχα την Μπρεντα μου την πήραν το 1992 κάπου εκει. Ειχα ξενερώσει που φορούσε παντελόνι και γραβάτα ηθελα να φοράει κανένα φορεματακι. Η πιο ωραια ηταν η Μπρεντα.
 
Δεν τις ήξερα και όπως βλέπω δεν είναι κακές αλλά γιατί σηκώνουν τα χέρια τους σαν να ορκίζονται; Καμιά κούκλα Κέλλυ σε φυσικό μέγεθος δε βγήκε; :p
 
ωραίες οι κουκλίτσες...αλλά δεν τις θυμάμαι...
 
johnny19818 είπε:
Δεν τις ήξερα και όπως βλέπω δεν είναι κακές αλλά γιατί σηκώνουν τα χέρια τους σαν να ορκίζονται; Καμιά κούκλα Κέλλυ σε φυσικό μέγεθος δε βγήκε; :p
:animlaugh: Μπορεί να έχουν σηκωμένα τα χέρια για να είναι έτοιμες να δώσουν φάπα σε όσους τις φλερτάρουν, ειδικά στην Κέλλυ σου αυτό θα είναι πολύ χρήσιμο :p

Πολύ καλά τις έχουν φτιάξει όντως, μοιάζουν αρκετά με τους ηθοποιούς.
 
perlastar είπε:
:animlaugh: Μπορεί να έχουν σηκωμένα τα χέρια για να είναι έτοιμες να δώσουν φάπα σε όσους τις φλερτάρουν, ειδικά στην Κέλλυ σου αυτό θα είναι πολύ χρήσιμο :p
Η Κέλλυ και η Ντόνα όντως έτσι όπως τα λες, έτοιμες για σφαλιάρα ενώ Στιβ, Ντύλαν και Μπρέντα ορκίζονται. Ο Μπράντον έτσι όπως έχει τα χέρια μην πω τι σημαίνει αυτή η στάση. BTW δε βλέπω πουθενά την Άντρεα.
 
Πίσω
Μπλουζα